Home Newsy Pierwsze zdjęcia iPhone’a 7s oraz 7s Plus
Pierwsze zdjęcia iPhone’a 7s oraz 7s Plus
0

Pierwsze zdjęcia iPhone’a 7s oraz 7s Plus

0

Zgodnie z treścią ostatnich, nieoficjalnych informacji nowe modele iPhone’a zostaną pokazane podczas konferencji, która odbędzie się w dniu 12 września tego roku. Blisko trzy tygodnie do premiery znanych są już jednak wiele szczegółów dotyczących tych urządzeń w tym ich wielce prawdopodobny wygląd.

W sieci znalazły się już nawet rzekomo autentyczne zdjęcia przedstawiające jubileuszowy model iPhone’a w trzech odsłonach koloru obudowy. Przyszedł zatem czas na fotografie prezentujące tańsze modele, czyli odsłony 7s oraz 7s Plus. Oba modele także mienią się na obrazach trzema kolorami: srebrnym, czarnym oraz miedzianym. To właśnie te barwy mają charakteryzować w tym roku jabłkowe smartfony.

Na zdjęciach widać również szklaną tylną cześć obudowy, która została wykorzystana w celu zapewnienia bezprzewodowego ładowania akumulatora. Ładowanie indukcyjne jednak nie będzie rzekomo udostępnione od razu, tuż po premierze urządzeń.

Wsparcie dla tej technologii ma pojawić się z jedną z aktualizacji dla systemu iOS 11, późną jesienią. Zgodnie z treścią plotek Apple ma także sprzedawać specjalną przystawkę do ładowania bezprzewodowego oddzielnie. Zatem nie znajdzie się ona w zestawie z iPhone’m.

Źródło: Onetech

 

Pierwsze zdjęcia iPhone’a 7s oraz 7s Plus

tags:
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)