Home Newsy Prawdopodobne ceny iPhone’a 8 w Polsce
Prawdopodobne ceny iPhone’a 8 w Polsce
0

Prawdopodobne ceny iPhone’a 8 w Polsce

0

Od paru miesięcy spekuluje się, że cena jaką Apple zażyczy sobie za podstawową wersję iPhone’a 8, czyli nadchodzącego, flagowego modelu smartfona wyniesie ponad tysiąc dolarów amerykańskich (szacuje się kwotę nawet 1199 USD). Fakt ten spowodował, iż niemal od razu okrzyknięto to urządzenie najdroższym w historii kalifornijskiej firmy.

Wygląda jednak na to, że scenariusz jaki ziści się już we wrześniu nie będzie aż tak pesymistyczny. Jak bowiem donosi The New York Times najtańsza wersja iPhone’a 8 kosztować ma 999 dolarów amerykańskich. Zgodnie z ostatnimi doniesieniami standardowa odsłona urządzenia zostanie wyposażona w dysk o pojemności 64 GB na dane użytkownika. W Polsce za ten egzemplarz smartfona trzeba będzie prawdopodobnie uiścić kwotę 4299 zł.

W ofercie znajdą się jeszcze modele z pamięcią 256 GB oraz 512 GB. Jeśli więc powyższe dane są prawdziwe można spodziewać się polskich cen kolejno: 5229 zł za model z dyskiem 256 GB oraz 5699 zł za najdroższą wersję urządzenia.

https://twitter.com/tomasz/status/900608162071498752

Tańsze modele (7s oraz 7s Plus) jakie pojawią się wraz z iPhone’m 8 mają kształtować się podobnie jak w przypadku obecnych wersji jabłkowego smartfona, czyli modeli 7 oraz 7 Plus. W tym samym raporcie jest również wzmianka o tym, iż tegoroczny, flagowy model iPhone’a zostanie wyposażony w skaner twarzy użytkownika oraz technologię bezprzewodowego ładowania akumulatora, co potwierdza wcześniejsze plotki.

Źródło: MyApple, New York Times

 

Prawdopodobne ceny iPhone’a 8 w Polsce

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)