Padcaster ? specjalna obudowa, która zmieni Twojego iPada w studio produkcyjne!
0

Padcaster ? specjalna obudowa, która zmieni Twojego iPada w studio produkcyjne!

0

PadcasterZ całą pewnością w sklepach i internecie natknąłeś się już na ogromną i zróżnicowaną ilość ramek wyprodukowanych pod iPady, żadna z nich jednak nie koncentrowała się z pewnością na funkcjach edycyjnych foto oraz wideo Twojego tabletu. Poznaj więc Padcastera, który jest w stanie zmienić iPada w mobilne studio produkcyjne! Produkt ten został zaprojektowany i przygotowany przez pasjonatów dziennikarstwa, twórców krótkich spotów wideo i osoby bezpośrednio związane z obróbką zdjęć oraz multimediów. To akcesorium zaoferować może Cie intuicyjne i cały czas profesjonalne metody, pozwalające na sprawne i zadowalające jakościowo edytowanie materiałów wideo z poziomu Twojego tabletu!

W momencie kiedy iPad podłączony jest do Padcastera może stać się monitorem, telepromterem, a nawet przenośnym źródłem światła! Padcaster wyposażony jest w aluminiową ramę zapewniającą dodatkową elastyczność oraz uretanową wkładkę, tak aby utrzymać stabilność iPada w jednym miejscu. Co więcej, do obudowy można przytwierdzić dodatkowe mikrofony, elementy oświetlenia i wszystkie inne akcesoria, które mogą się przydać podczas tworzenia profesjonalnego materiału.

W zestawie jest także standardowy gwint i pinowy zamek, dzięki czemu możliwe jest podłączenie iPada do profesjonalnego statywu. Lenscaster jest osobnym akcesorium, który bez problemu można połączyć z Padcasterem i umożliwić użytkownikom wykonywanie profesjonalnych ujęć na iPadzie, korzystając z potężnego obiektywu. Co więcej, do Lenscastera można montować dodatkowe soczewki, zapewniając szersze pole widzenia i zasięg aparatu. Co do samej ceny, Padcaster wyceniony jest na około 199$ i pojawi się w sklepach na początku sierpnia, Lenscaster kosztuje natomiast 59$.

Oceń post

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *