Nowe gadżety Logitech dla iPada
2

Nowe gadżety Logitech dla iPada

2

Logitech Fold-Up Keyboard for iPad 2

Firma Logitech wprowadza dwa nowe gadżety, które mogą się przydać dla posiadaczy multimedialnego tabletu internetowego iPad. Jest to klawiatura oraz dżojstik.

Logitech Fold-Up Keyboard for iPad 2

Logitech Fold-Up Keyboard dla iPada 2 jest rozwiązaniem dla osób, które są w ciągłym ruchu. Pełnowymiarowa składana klawiatura łączy się z iPadem za pomocą technologii Bluetooth. Aby rozpocząć pisanie wystarczy rozłożyć urządzenie, które od razu jest gotowe do pracy. Po zakończeniu wprowadzania tekstu złożona klawiatura automatycznie się wyłączy, dzięki czemu oszczędzamy baterię. Logitech Fold-Up Keyboard chowa się bezpiecznie pod iPadem, natomiast po otwarciu podtrzymuje tablet pod idealnym kątem do pisania. Klawiatura ładuje się poprzez USB, więc nie trzeba się martwić o wymianę baterii.

Logitech Joystick for iPad

Logitech Joystick for iPad
Logitech Joystick for iPada będzie towarzyszem dla wszystkich fanów tabletowych gier. Podczas gry z wykorzystaniem touchpada często tracimy punkty lub przegrywamy tylko dlatego, że nasz palec o milimetry minął punkt kontrolny. Joystick for iPad to urządzanie do sterowania zaprojektowane tak, aby obsługiwanie go kciukiem było łatwe i wygodne. Nowość od Logitech sprawdza się we wszystkich grach z wirtualnym joystickiem lub d-padem. Joystick for iPad mocuje się do tabletu za pomocą przyssawek, a sprężynowa konstrukcja sprawia, że po każdym ruchu kontroler szybko wraca na swoje miejsce.

Premiowe produkty będą dostępne na rynkach europejskich we wrześniu w sugerowanych przez producenta cenach detalicznych Logitech Fold-Up Keyboard – 399,00 PLN, Logitech Joystick – 59,00 PLN.

Oceń post
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *