Home Newsy Nomad Brush ? pędzel pojemnościowy dla iPada
Nomad Brush ? pędzel pojemnościowy dla iPada
0

Nomad Brush ? pędzel pojemnościowy dla iPada

0

Nomad BrushZaprojektowany przez artystę i fana najnowszych technologii pędzel Nomad Brush, może okazać się naprawdę rewolucyjnym gadżetem, który ułatwi i w dużym stopniu zmodyfikuje pracę grafików, malarzy oraz rysowników – za jego pomocą możemy bowiem tworzyć bardzo dokładne obrazy bezpośrednio na powierzchni ekranu dotykowego iPada oraz teoretycznie, wszystkich innych urządzeń mobilnych z pojemnościowymi wyświetlaczami.

Rozwiązanie to daje o wiele większe możliwości niż niedokładne rysiki – każdy pojedynczy egzemplarz wykonany jest jak na razie ręcznie i składa się z zespołu połączonych w jedną całość materiałów przewodzących. Przeciągając pędzlem po ekranie, możemy otrzymać efekt niezwykle zbliżony do tego, jakbyśmy malowali lub rysowali na zwyczajnej kartce papieru albo płótnie.

Nomad Brush jest niezwykle tani, szczególnie kiedy porównamy go z cenami innych gadżetów przystosowanych dla iPada, możemy kupić go już za niespełna 25$. Chociaż, nie pojawiła się jeszcze żadna aplikacja stworzona właśnie z myślą o pojemnościowym pędzlu, to przynosi on niezwykle korzystne efekty podczas pracy z aplikacją Autodesk Sketchbook. Jeżeli gadżet trafi do masowej produkcji, to ma szansę, spotkać się z ogromnym zainteresowaniem – czy ktoś z was wykorzystałby Nomad Brush w swojej pracy? :)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *