Home Newsy Cygnett FlexiView ? postaw iPada do pionu
Cygnett FlexiView ? postaw iPada do pionu
0

Cygnett FlexiView ? postaw iPada do pionu

0

FlexiView iPadCygnett, marka pomysłowych akcesoriów GSM oraz IT, ze specjalną linią produktów dedykowanych urządzeniom Apple, prezentuje regulowaną podstawkę pod iPada – FlexiView, która umożliwia ustawienie tabletu w dowolnej pozycji i wygodne korzystanie z jego funkcji.

Tablety to urządzenia, które zrewolucjonizowały branżę nowych technologii i otworzyły nowe możliwości przed użytkownikami. Jednym z ich podstawowych atutów jest prosta, minimalistyczna forma, która dla użytkowników oznacza poręczność i wygodę, zwłaszcza poza domem. Ale to co w jednych warunkach stanowi zaletę, w innych może utrudniać współpracę z tabletem. W domu czy w pracy często chcemy skorzystać z niego, jak z urządzenia stacjonarnego. W takich wypadkach pomocą służy podstawka FlexiView marki Cygnett dedykowana do iPada, która pozwala stabilnie ustawić go pod preferowanym kątem. Do wyboru są trzy różne pozycje w zależności od wykorzystywanych funkcji, które pozwalają wygodnie pisać na wirtualnej klawiaturze, czytać czy oglądać filmy. FlexiView to sposób na rozszerzenie możliwości iPada i zapewnienie sobie komfortu. Podstawka gwarantuje także bezpieczeństwo, gdyż dzięki warstwie gumy ściśle przylega do powierzchni tabletu i zapobiega ześlizgnięciu się urządzenia podczas pisania czy dotykowej nawigacji. Ciekawym uzupełnieniem funkcjonalności FlexiView może być bezprzewodowa klawiatura Cygnett KeyPad, która razem z podstawką pozwala w jednej chwili przemienić iPada w stacjonarne stanowisko pracy, by po jakimś czasie znów cieszyć się z jego mobilności.

Cena za ten gadżet do iPada to 90 PLN.

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *