Home Newsy Brytyjska Izba Gmin zastanawia się nad zakupem iPad?ów dla posłów
Brytyjska Izba Gmin zastanawia się nad zakupem iPad?ów dla posłów
1

Brytyjska Izba Gmin zastanawia się nad zakupem iPad?ów dla posłów

1

Izba GminSprawująca władzę w Wielkiej Brytanii, Izba Gmin, ma w najbliższym czasie podjąć decyzję o wyposażeniu wszystkich członków parlamentu w iPady lub inne tablety. Według donosów BBC, Komisja Administracji poleciła te urządzenia, wierząc, że ich wykorzystanie pozwoli na zaoszczędzenie pieniędzy podatników.

Na chwilę obecną, każdy poseł posiada w swoim gabinecie trzy komputery stacjonarne oraz dwa laptopy do użytku biurowego. Uzupełnienie tego zestawu o tablety, pozwoliłoby na znaczne oszczędzenie papieru, jednocześnie usprawniając oraz przyśpieszając pracę.

Największe szanse na debiut na poselskich biurkach ma właśnie Apple iPad, został bowiem oceniony jako najbardziej funkcjonalny ze wszystkich innych dostępnych urządzeń. Przepisy Izby Gmin zostały zmienione już rok temu, obecnie nie będzie więc problemu, aby urządzenia tego rodzaju pojawiały się na salach parlamentarnych, czy też salach obrad.

Comment(1)

  1. Nasi posłowie są lepsi, już sobie kupili, niestety nie ostatni model a szkoda – społeczeństwo w dobie kryzysu chętnie dołożyłoby parę groszy dla zapracowanych przecież ludzi na lepszy sprzęt. jakież to oszczędności przyniesie w projektowaniu nowych, wyższych podatków dla nas – szaraków, którzy na to wszystko muszą zarobić…

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *