Home Newsy Armia USA uruchamia własny sklep z aplikacjami mobilnymi
Armia USA uruchamia własny sklep z aplikacjami mobilnymi
1

Armia USA uruchamia własny sklep z aplikacjami mobilnymi

1

AppleWczoraj miejsce miała oficjalna premiera przygotowanego na potrzeby Armii Stanów Zjednoczonych sklepu z aplikacjami mobilnymi, który w przyszłości pełen będzie przeznaczonych na telefony i tablety programów dla personelu wojskowego korzystającego z urządzeń bazujących na systemie iOS.

Army Software Marketplace cały czas jest w fazie testowania i jak na razie zawiera 12 mobilnych aplikacji szkoleniowych, dostępnych tylko i wyłącznie na urządzenia z iOS. Jest to efekt realizowanej przez rząd inicjatywy CSDA – Connecting Soldiers to Digital Apps (za Google Translate: Podłączenie Żołnierzy do Cyfrowych Aplikacji)

Dyrektor CSDA, Generał Wayne Grigsby Jr. powiedział, że sklep ten ma być narzędziem dostarczającym informacje i materiały szkoleniowe dla żołnierzy, którzy cały czas szkolą się i rozwijają swoje zdolności. Kiedy sklep z aplikacjami mobilnymi wyjdzie z fazy testowej i stanie się w pełni wartościowym produktem, wtedy z całą pewnością możemy liczyć na to, że spotka się z ogromnym zainteresowaniem ze strony żołnierzy, szczególnie, że Armia USA kładzie coraz mocniejszy nacisk na cyfryzację wojska.

Comment(1)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *