Szkoły w San Diego wydadzą 15 milionów dolarów na 26 tysięcy iPadów dla uczniów
0

Szkoły w San Diego wydadzą 15 milionów dolarów na 26 tysięcy iPadów dla uczniów

0

iPadiPad staje się narzędziem, z którego w swojej pracy korzystają lekarze, piloci samolotów i uczniowie na całym świecie. Obecnie do ich grona dołączają wychowankowie szkół w San Diego, miasto przeznaczyło bowiem ponad 15 milionów dolarów na zakup 26 tysięcy iPadów, które rozesłane zostaną najbliższą jesienią do 340 klas lekcyjnych.

Jest to jeden z największych zakupów iPadów od czasu pojawienia się tychże urządzeń, które będą wykorzystywane przez uczniów klas od piątej do ósmej plus niektórych uczniów szkół średnich. Należy jednocześnie podkreślić, że 26 tysięcy urządzeń to zakup jaki udało się zrealizować w tymże roku – wszystko wskazuje na to, że San Diego będzie miało zamiar dokupić kolejne iPady w przeciągu najbliższych kilkunastu miesięcy.

iPad to na pewno wygodne rozwiązanie dla szkół i uczniów – tablet pozwala bowiem w jednym miejscu zmieścić wszystkie podręczniki, z których korzystają uczniowie i zaprezentować im wirtualne oraz interaktywne materiały w dużym stopniu ułatwiające naukę.

Oceń post

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *