Home Newsy Oto jak może prezentować się rozświetlony ekran w iPhone 8
Oto jak może prezentować się rozświetlony ekran w iPhone 8
0

Oto jak może prezentować się rozświetlony ekran w iPhone 8

0

Benjamin Geskin na przełomie ostatnich tygodni kilkakrotnie gościł na łamach poczytnych portali technologicznych. Wszystko za sprawą publikacji związanych z nadchodzącym modelem iPhone’a jakie ukazywały się na jego prywatnym profilu w serwisie społecznościowym Twitter. 

W ostatnim czasie znalazły się tam zdjęcia prezentujące między innymi elementy konstrukcji iPhone’a 8, a nawet jego atrapa zbudowana na bazie informacji jakie wyciekły do sieci. Tym razem autor zaprezentował kolejne obrazki i krótki film pokazujący jak mógłby wyglądać rozświetlony ekran wyczekiwanego urządzenia.

Oczywiście całość jest jedynie symulacją w ramach której użyto makiety iPhone’a 8, obrazka prezentującego przykładową tapetę oraz folii ochronnej na ekran. Efekt końcowy jednak jest bardzo realistyczny.

Atrapa iPhone’a 8 posiada wszystkie te cechy, z którymi internauta obcuje już od dłuższego czasu. Mamy zatem do czynienia z ekranem zajmującym niemal cały przedni panel urządzenia posiadającym wycięcie w górnej części. W nim mają znaleźć się takie elementy konstrukcji jak przednia kamera, głośnik oraz czujniki. Makieta sugeruje również zespojenie przycisku Home i czytnika Touch ID z wyświetlaczem. Smartfon posiada także podwójną kamerę iSight, której obiektywy rozmieszczone są wertykalnie.

Źródło: 9To5Mac

 

Oto jak może prezentować się rozświetlony ekran w iPhone 8

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)