Home Recenzje Aplikacje / Gry / Oprogramowanie Ostatni dzwonek: forma na lato z aplikacjami prosto z App Store!
Ostatni dzwonek: forma na lato z aplikacjami prosto z App Store!

Ostatni dzwonek: forma na lato z aplikacjami prosto z App Store!

0

Witam Was ponownie w kolejnym tematycznym zestawieniu. Do wakacji zostało niewiele, więc warto ostatecznie „poprawić” coś w swoim ciele. Mam nadzieję, że dzisiejsze, a w dodatku darmowe aplikacje z App Store Wam w tym pomogą. To co, zaczynamy?

Six Pack in 30 Days

Na samym początku powiem Wam, że jeżeli przez całą kwarantannę leniuchowaliście na kanapie i teraz szukacie wszystkiego co możliwe, aby wyglądać „jak człowiek” – mam złe wieści. Trudno osiągnąć idealne ciało w kilka dni. Do tego potrzeba miesięcy. Nie powinniście popadać w kompleksy z tego powodu. Nie ćwiczcie zbyt szybko, bo może skończyć się to tragicznie. Jeżeli jednak jesteście pozytywnie zmotywowani i wiecie, po co otworzyliście ten artykuł – oto Six Pack in 30 Days, który rzeczywiście posiada świetny program na tę partię ciała.

Aplikacja wysyła regularne powiadomienia, które zresztą ustawicie. Dlaczego? Sami decydujecie o tym, w które dni będziecie chcieli wyciskać z siebie siódme poty, a w które chcecie odpoczywać. Poziom trudności ustalacie na samym początku, jednak zmienić możecie go w trakcie trwania programu. Ćwiczenia z dnia na dzień będą coraz trudniejsze, ale niezauważalnie, dzięki czemu po pewnym przekonacie się o swojej sile. Coś, co na początku było niemożliwe, po kilku dniach stanie się przeciętnym wyzwaniem. Brzmi to ciekawie, czyż nie? Wersja bez reklam kosztuje niecałe 30 złotych. Uważam jednak, że nie ma ich aż tak dużo, aby było to wymagane. Polecam Wam tę apkę z całego serca!

skanerka

Czasami nadwaga to skutek złej diety, a nie niepoprawnego stylu życia (choć jak wiemy oba te czynniki powinny być ze sobą zgodne). Warto zwracać uwagę na to, co jemy, gdyż często są to niewyobrażalnie paskudne substancje, które normalnie są wykorzystywane w zupełnie innej sferze, takiej jak… Proszki do prania? Otóż to. Polecam Wam więc zerkać na składy produktów, nawet takich pozornie głupich jak szynka czy keczup. Cóż, nie każdy ma jednak odpowiednią wiedzę w tym zakresie, dlatego więc powstała skanerka, czyli moim zdaniem jedna z najlepszych aplikacji dostępnych w całym App Store.

O co w niej chodzi? To proste. Wystarczy zeskanować dany produkt (może być to nawet kosmetyk do pielęgnacji – aplikacja nie wspiera wyłącznie artykułów spożywczych), a na ekranie pojawi się jego skład. Każdy szczegół zostanie ujawniony, a dzięki oznaczeniom dowiecie się, co jest w nim pozytywnego, co obojętnego, a co zbędnego i złego. Społeczność skanerki tętni życiem. Znajdziecie tu dużo recenzji danych produktów, dzięki czemu możecie dowiedzieć się, czego unikać szerokim łukiem. Zainteresowałem Was wystarczająco? Mam nadzieję, że tak!

Lose Weight in 30 Days

Lose Weight in 30 Days to aplikacja-siostra pierwszego programu w tym zestawieniu. Jest ona nieco bardziej przystosowana dla tych osób, które zamiast „robienia” mięśni wolą po prostu zrzucić kilka zbędnych kilogramów, o czym zresztą mówi sama jej nazwa. To raczej z niej wolę korzystać, gdyż są tu ćwiczenia, które wykonuje mi się przyjemniej. Obie apki z tej serii połączycie ze Zdrowiem od Apple, co pozwoli Wam na lepsze monitorowanie swoich postępów. Uważam, że ten program pomógł mi najbardziej spośród wszystkich tych, które testowałem w całym moim życiu ze sklepu, jakim jest App Store.

To by było na tyle. Na koniec chcę ponownie zwrócić uwagę na to, abyście nie przesadzali z treningami. Czujcie się dobrze w swoim ciele, bo kto Was pokocha, jeżeli nie będziecie kochać samych siebie? Z tą myślą zostawię Was do kolejnego zestawienia z App Store. Mam nadzieję, że choć jedna apka pojawi się na Waszych smartfonach. Do zobaczenia już niedługo, pa!

Ostatni dzwonek: forma na lato z aplikacjami prosto z App Store!

Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/