Home Recenzje Aplikacje / Gry / Oprogramowanie Jak schudnąć przez zimę z apkami dostępnymi w App Store?
Jak schudnąć przez zimę z apkami dostępnymi w App Store?

Jak schudnąć przez zimę z apkami dostępnymi w App Store?

0

Witam Was w kolejnym zestawieniu. Tym razem… Tematyka zdrowotna! Jak schudnąć przez zimę z apkami dostępnymi w App Store? Przekonajmy się. Zapraszam.

Ale najpierw…

Bez uwag nie poruszę tak ważnego tematu. Pamiętajcie, aby ćwiczyć z głową – nie przemęczajcie się, ale też nie odpuszczajcie zbyt szybko. W takim wypadku trudno znaleźć złoty środek – może warto więc trenować z przyjacielem? Druga osoba dobrze nas zmotywuje, a trening będzie o wiele przyjemniejszy. Aplikacje nie schudną za Was zbędnych kilogramów, więc przyjmijcie te zestawieniem z dystansem. Dbajcie o siebie – musicie się wysypiać, pić dużo wody i kontrolować spożywane przez Was posiłki. Warto skonsultować się z lekarzem, gdyż… Internet nie przepowie Wam idealnego sposobu na zdrowe życie. Tymczasem… Zapraszam do lektury! Zacznijmy od…

Zdrowe Zakupy

Czytanie składów produktów to klucz zdrowego trybu życia. Chcecie lub nie – powinniście, a wręcz musicie się do tego przyzwyczaić! Można jednak zrobić to szybciej – wystarczy je skanować. Aplikacja właśnie to oferuje. Bez problemu zeskanujecie w niej kody wielu tysięcy artykułów spożywczych. Otrzymacie pełny wykres substancji zawartych w danym produkcie (zarówno tych dobrych, jak i – szczególnie – złych). Wszystko działa niesamowicie szybko dzięki użytkownikom – to właśnie oni dodali ogromną ilość produktów do bazy aplikacji, co pozwala na odczytanie składów nawet najbardziej wyrafinowanych produktów. Nie wiem jak Wy, ale ja czekałem na taką aplikację od dawna. Super sprawa!

Jeżeli jesteście alergikami, albo po prostu chcecie mieć szczególną uwagę na konkretny typ żywności – nie ma z tym tutaj problemu. Zdrowe Zakupy oferują dodanie do listy tych składników, które mają być wyróżniane w procesie skanowania. Może dzięki temu odzwyczaicie się od glutaminianu sodu lub cukru? Kto wie, oby! Pamiętajcie jednak, że wszystko jest dla ludzi. Program na pewno przyczyni się do zdobycia dobrych nawyków.

Standland

Chcąc schudnąć, wystarczy się ruszać. Nie trzeba od razu brać udziału w maratonach lub podnosić ciężary o wadze 20 kilogramów. Pomalutku… Do celu! Z takiego założenia wychodzi urocza aplikacja pod nazwą Standland. Jest wręcz dziecinna, bajkowa i fantastyczna. Uważam, że sprawdzi się idealnie zarówno wśród młodszych użytkowników, którzy chcą być w ruchu, jak i dla tych starszych, o ile mają do siebie dystans. Wszystko współgra ze Zdrowiem od Apple, więc mamy jeszcze lepszy wgląd w statystyki dotyczące swoich przebytych kilometrów i nie tylko.

Za zgromadzone punkty możecie kupować ubranka dla głównego bohatera, ale nie tylko. Warto wspomnieć, że Standland dostępne jest też na Apple Watch. Apka szczyci się tytułem najlepszej aplikacji roku 2016 ogółem w Japonii. Wow! Dodatkowo, dla dzieci dostępny jest też tryb zabawy ze stworzeniami w AR.

Lose Weight in 30 Days

No dobra – ogromnych efektów w miesiąc to nikt z nas nie uzyska. Mogą być jednak duże, jeżeli będziemy przestrzegać diety i ćwiczeń. O tym przypominać chętnie będzie sama aplikacja, więc nie musicie się martwić. Ja ćwiczyłem z własnej woli i chęci na samorozwój, nie oczekując niczego specjalnego. Moja kondycja znacznie uległa poprawie. Treningów jest bardzo dużo, więc bez wątpienia mogę polecić je każdemu.

Warto wpisać swoje dane, czyli wagę, wzrost, płeć, a także wiek. Dzięki temu program dobierze Wam lepsze ćwiczenia. Czyż nie brzmi to wystarczająco zachęcająco?

Zdrowie

Systemowa aplikacja może dużo namieszać. Przyda się nam w wielu sytuacjach – sprawdzimy w niej tajniki dobrej diety, artykuły dotyczące efektywnych treningów, porady co do snu i wiele, wiele więcej. Co fajne – statystyki. Bez problemu sprawdzicie ilość przebytych kilometrów czy pięter. Jest to świetna opcja w wypadku, gdy telefon macie zawsze przy sobie, a nie chcecie wydawać pieniędzy na opaskę sportową. Jeżeli jesteście użytkownikami iPhone, polecam jednak zakup Apple Watcha. Świetnie monitoruje on treningi, co jest niezwykle ważne przy spalaniu kalorii. On również działa, oczywiście, ze Zdrowiem.

Jeżeli nie posiadacie programu Zdrowie, bo przez przypadek go usunęliście, czeka na Was za darmo w AppStore.

Co sądzicie o tym zestawieniu? Jest niezwykle proste, a pomimo wszystkiego może Wam sporo pomóc. Pamiętajcie jednak, aby zastosować uwagi zawarte w pierwszym akapicie. Powodzenia i do zobaczenia wkrótce!

Jak schudnąć przez zimę z apkami dostępnymi w App Store?

Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/