Home Recenzje Aplikacje / Gry / Oprogramowanie Jak zrzucić zbędne kilogramy? – przegląd rozwiązań z AppStore
Jak zrzucić zbędne kilogramy? – przegląd rozwiązań z AppStore

Jak zrzucić zbędne kilogramy? – przegląd rozwiązań z AppStore

1
0

Wystarczy być dobrze zmotywowanym, aby schudnąć – dzięki temu z dnia na dzień zaczniecie robić coraz większe postępy. W tym wszystkim pomogą Wam aplikacje dostępne w AppStore i nie tylko.

Chociaż nie zrzucą za Ciebie zbędnych kilogramów, to z pewnością pozwolą na osiągnięcie lepszych wyników i ich udokumentowanie. Oto one – aplikacje, które są systemowe lub dostępne za darmo w AppStore.

Pierwszą z nich jest…

Zdrowie

Po prostu. Jest to systemowa aplikacja, która pozwala na wyżej wspomniane przeze mnie dokumentowanie postępów. Jest też zbiorem informacji firm trzecich, które dotyczą zdrowia pod wieloma aspektami – mowa tu o ćwiczeniach, nawodnieniu i tak dalej. Możecie zsynchronizować Wszystkie swoje urządzenia Apple, dzięki czemu liczba kroków, pięter i ogólny dystans będą jak najbardziej prawidłowe. Dodamy też zapotrzebowanie wśród witamin czy innej żywności, dzięki czemu otrzymamy polecane potrawy. Bez problemu będziemy też mieć kontrolę nad snem.

Najnowsza wersja aplikacji, która dostępna jest dla użytkowników bety iOS 13 oferuje też inne kwestie, takie jak dodanie cyklu miesiączkowego. Pomimo tego, że schudnąć od Zdrowia nie damy rady – to pozwoli na kontrolę dziennych kroków czy długości ćwiczeń. Jeżeli jeszcze z niego nie korzystacie, może czas najwyższy zacząć?

Endomondo

I choć przestałem biegać z aplikacjami już kilka ładnych lat temu, dla początkujących będzie to dobry start – Endomondo bowiem to jedna z ciekawszych propozycji, która przyda się nowicjuszom podczas biegania po mieście i nie tylko. Trasy możemy dowolnie modyfikować, dzielić się nimi ze znajomymi i mieć na oku statystyki. Mamy podgląd na historię naszych ćwiczeń, zsynchronizujemy ją z aplikacją systemową iOS.

Jeżeli jesteście typem osoby, która lubi wyzwania – zapraszajcie znajomych do rywalizacji. Jeżeli Endomondo stanie się nieodzownym elementem Waszych treningów, zaopatrzcie się w premium – pozwala na plany treningowe, szczegółowe statystyki z ćwiczeń, brak reklam, wsparcie VIP i wiele więcej dodatkowych funkcji. Jest darmowe na 30 dni – może warto dać tej apce szansę?

Lose Weight in 30 Days

I choć nazwa wydaje się kontrowersyjna – naprawdę działa! Ćwiczyłem z własnej woli i chęci na samorozwój, nie oczekując niczego specjalnego. Wyszło tak, jak marzyłem – moja kondycja uległa poprawie, a ciało jest w nieco lepszej formie. Robiłem to tylko przez miesiąc, a mogę całkowicie polecić ją każdemu – treningów jest bardzo dużo, więc bez problemu znajdziecie coś dla siebie. Sami wybieracie dni, w które wysyłane będą powiadomienia – wpiszecie też swoje dane (waga, wzrost, płeć i wiek), co pozwoli na lepszy dobór ćwiczeń.

Wersja płatna nie jest wymagana, jednak kosztuje niecałe 200 złotych rocznie – dodaje 300 dodatkowych ćwiczeń (w tym twarzy) i pozbawia reklam. Pierwszy tydzień jest darmowy. Korzystałem z wersji podstawowej i jestem wystarczająco zadowolony. Poza tym wszystkim znajdziemy też plan odżywiania i wgląd na wykonywane ćwiczenia. Interfejs jest przyjemny dla oka. Polecam!

Pokémon Go

Czy ktokolwiek spodziewał się gry w tym zestawieniu? Jeżeli jesteście leniwi, nie uśmiecha Wam się biegać lub ćwiczyć, to ostatnim wyjściem może być spacer lub przejażdżki rowerowe w poszukiwaniu Pokémonów. I choć może wydawać się to dziecinne, to naprawdę wciąga i jest niesamowitą atrakcją. Szczególnie sprawdzi się w sytuacji, gdy możemy podróżować ze znajomymi po sporym mieście. Spędzicie dużo czasu z bliskimi, a kroki będą tylko się mnożyć.

Pamiętajcie tylko, aby nie spoglądać cały czas na ekran smartfona – może to źle skończyć się dla Was i Waszych Pokémonów. Po prostu bądźcie ostrożni i bawcie się dobrze! Aplikacja nie zadziała na urządzeniach z Jailbreakiem systemu, więc jako że go posiadam, część zrzutów ekranu pochodzi z AppStore.

To już wszystkie aplikacje na dzisiaj. Mam nadzieję, że pomogą Wam w zrzuceniu zbędnych kilogramów i zapewnią start na lepsze, zdrowsze życie. Do zobaczenia!

Jak zrzucić zbędne kilogramy? – przegląd rozwiązań z AppStore

(1)

Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/