Home Recenzje Aplikacje / Gry / Oprogramowanie AirBuddy – recenzja aplikacji, która ułatwi łączność AirPodsów z komputerem Mac.
AirBuddy – recenzja aplikacji, która ułatwi łączność AirPodsów z komputerem Mac.

AirBuddy – recenzja aplikacji, która ułatwi łączność AirPodsów z komputerem Mac.

2
0

AirPods są słuchawkami w których zakochałem się od samego zakupu. Korzystam z nich bardzo często – w domu, w drodze, na siłowni czy w pociągu. Sa ze mną zawsze blisko. Co jednak w momencie, kiedy chce obejrzeć film w pociągu i muszę podłączyć je do MacBooka? Jest prosta aplikacja, która niezwykle ułatwia i uprzyjemnia ten proces!

AirBuddy – bo o niej mowa, jest mała aplikacją, która ułatwia łączenie słuchawek z komputerem oraz pozwala nam łatwo monitować stan ich baterii, na specjalnie przygotowanym do tego oknie. Jej twórcą jest Guilherme’a Rambo, który jest deweloperem z Brazylii, piszącym dla 9to5Mac. Aplikacja wzoruje się na interfejsie łączenia słuchawek z iOS. Aplikacje możecie pobrać ze strony dewelopera za pięć dolarów (lub więcej, gdyż możemy wspomóc twórcę większą kwotą). Co ciekawe – współpracuje ona z każdymi słuchawkami wyposażonymi w chip Apple W1 – czyli słuchawkami Beats, AirPods a może i z dobrymi chińskimi podróbkami. Aplikacja ma dostępny także widżet, który pozwala sprawdzić nam poziom baterii pokrowca, słuchawek oraz naszego MacBooka.

Sam proces konfiguracji jest niezwykle prosty. Otwieramy AirPods, wyskakuje nam okienko jak poniżej, które znamy z iOS’a, klikamy guziczek połącz i już! Możemy cieszyć się bezprzewodowymi słuchaweczkami gdziekolwiek jesteśmy. Fajne? Bardzo fajne! I jakie proste 🙂

Aplikacja waży nieco ponad 4 MB – więc jest to bardzo malutko. Możecie ją pobrać stąd – *KLIK* Dajcie znać, czy podobają wam się takie aplikacje, które ułatwiają nam życie nie tylko na iPhonie, ale także na MacBooku!

AirBuddy – recenzja aplikacji, która ułatwi łączność AirPodsów z komputerem Mac.

(2)

Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/