Home Recenzje Aplikacje / Gry / Oprogramowanie Orbit – zarządzaj czasem w pracy sprawniej!
Orbit – zarządzaj czasem w pracy sprawniej!

Orbit – zarządzaj czasem w pracy sprawniej!

0

Z trudem siadasz do kolejnego zlecenia od klienta i… bum! Spędziłeś nad nim 4 godziny, a czekają cię kolejne prace do wykonania z terminem na już! Jak sobie pomóc w organizacji czasu przy pracy? Może polecimy na… orbitę?

Czym jest orbit?

Orbit to aplikacja dla osób pracujących w korporacjach bądź wykonujących zlecenia dla swoich klientów. Głównie mówimy tutaj o grafikach, projektantach stron itp. W jaki sposób aplikacja ma wam pomóc? Tak jak wspomniałem we wstępie – czasami zapominamy się i poświęcamy zbyt dużo czasu na jedną rzecz w momencie gdy w kolejce czeka kilka innych, równie ważnych. Orbit pomoże wam zadbać o to, abyście nigdy więcej nie wpadli w tę pułapkę. Jak? Dzięki prostym zakładkom możecie sobie rozplanować wszystkich klientów i zadania na poszczególne godziny.

Jakie ma funkcje?

Aplikacja pozwala nam między innymi na:

  • Tworzenie „profili” naszych klientów, dzięki czemu łatwo możemy odnaleźć do nich numer telefonu, adres mailowy, budżet czy zlecenie, które nam podesłali
  • Zerknięcie w „Kalendarzyk” z wypisanymi zleceniami na każdy poszczególny dzień. Dzięki prostej i przyjemnej dla oka formie graficznej, żadne ze zleceń nie powinno nam umknąć! Dodatkowo po wykonaniu zlecenia możemy zobaczyć ile czasu na nie poświęciliśmy. To bardzo przydatny i ważny szczegół. 
  • Dodawanie poszczególnych projektów na dany dzień razem z dopiskiem ile czasu zajął/powinien zająć nam dany temat

Aplikacja pozwala nam jeszcze na kilka innych rzeczy o których nie będę się rozpisywał. Dlaczego? Chodzi o podłączenie pod konto firmowe bądź zakładkę ze współpracownikami. Jeżeli macie do nich dostęp, to zapewne wiecie o niej ze swojej pracy – i ja nie muszę już tego tematu niepotrzebnie rozwijać, gdyż jest on wam zapewne dobrze znany. Jeżeli pracujecie na własną rękę, wtedy te zakładki również nie będą wam potrzebne.

Czy go polecam?

Aplikacja jest bardzo prosta w użyciu i niezwykle łatwo nauczyć się korzystania z niej. W moim wypadku raczej nie będę z niej korzystał zbyt często, gdyż nie ograniczają mnie żadne terminy. Jeżeli natomiast masz tzw. deadline i często masz problemy ze zdążeniem na niego, lub chcesz zacząć monitorować ile czasu spędzasz pracując przy komputerze – może jest to rozwiązanie dobre właśnie dla Ciebie? Zachęcam do wypróbowania, gdyż aplikacja zapowiada się na naprawdę przydatne narzędzie.

Skąd go pobrać?

Aplikację Orbit pobierzecie za darmo z AppStore na waszym Macu – *KLIK* Dajcie znać czy słyszeliście wcześniej o takiej apce! 😁

Orbit – zarządzaj czasem w pracy sprawniej!

Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/