Home Recenzje Aplikacje / Gry / Oprogramowanie Obowiązkowe aplikacje na wakacje z App Store!
Obowiązkowe aplikacje na wakacje z App Store!

Obowiązkowe aplikacje na wakacje z App Store!

0

Hej, hej! Przed Wami zestawienie obowiązkowych aplikacji na wakacje. Wszystkie dostępne są za darmo w App Store. Zaczynamy!

UVLens

Nikt nie chce się poparzyć. Warto się więc zabezpieczyć! Choć filtr przeciwsłoneczny trzeba mieć zawsze przy sobie, warto też zaopatrzyć się w aplikację UVLens, która poinformuje Was o natężeniu promieni słonecznych na przestrzeni najbliższych dni. Wszystko ukazane jest za pomocą ikonek ognia, z których szybko wywnioskujecie czy w ogóle warto wyjść z domu.

Jest to aplikacja darmowa w stu procentach, nie znajdziemy w niej dodatkowych płatności. Jest bardzo dokładna. Warto założyć tu konto, aby mogła wczytywać dane na temat tego, ile czasu przebywania na słońcu nie zrobi Wam krzywdy, a kiedy powinniście przestać. Całość jest dostępna w języku angielskim, jednak bez problemu ten program zrozumiecie, gdyż wszystko jest rysunkowe, przez co łatwe do odczytania. To co, skusicie się?

App in the Air

Jeżeli latanie jest w Waszej krwi i nie wytrzymujecie bez niego nawet chwili – App in the Air jest dla Was idealne i tylko wręcz czeka na to, abyście z niego skorzystali. O co w tym chodzi? Apka zbiera informacje o wszystkich Waszych podróżach po to, abyście mieli łatwy wgląd na odwiedzone przez Was kraje. Możecie tutaj połączyć swoje karty lojalnościowe, zdobywać osiągnięcia za zwiedzanie konkretnych krajów i wiele, wiele więcej. To po prostu cud dla każdego miłośnika podróżowania na dalekie dystanse. Co więcej?

Rankingi. Możecie rywalizować ze swoimi znajomymi lub znaleźć swój profil w skali globalnej, aby zobaczyć i przekonać się o tym, jak sobie radzicie. Dodamy też bilety i rezerwacje, aby nie szukać ich w tonie innych, zbędnych programów. Można przecież wszystko mieć w jednym miejscu, aby działać szybciej i sprawniej. Możemy ustawić też status naszego profilu, aby poinformować bliskich, że wszystko jest okej i nie odbieramy tylko dlatego, że właśnie znajdujemy się na pokładzie samolotu. Poza tymi funkcjami znalazły się też te podstawowe, takie jak wiadomości.

PackPoint Travel

Znacie to uczucie, gdy opuściliście już dom, a musieliście wrócić się po tą jedną rzecz? Cóż, to zdarza się niezwykle często, bo zapominamy nawet najważniejszych przedmiotów. Gorzej w sytuacji, gdy śpieszycie się na lotnisko czy po znajomych na drugim końcu miasta. Wracać się czy nie wracać? Lepiej uniknąć takich sytuacji wcześniej, w czym pomoże Wam PackPoint Travel. O co w nim tak naprawdę chodzi? Już wyjaśniam!

Aplikacja musi dowiedzieć się kilku informacji o Was i o Waszej podróży. Po pierwsze – ważna jest Wasza płeć. Po drugie – na ile i gdzie jedziecie? Dalsze sprawy to: w ile osób, jakie jest Wasze hobby, co jest dla Was priorytetem, czym się zajmujecie pod względem zawodowym (i tak dalej). Apka dobierze najważniejsze rzeczy, które powinniście zapakować. Uwierzcie mi lub nie, ale są one naprawdę trafne! Uwielbiam program PackPoint Travel i uważam, że powinniście dać mu szansę szczególnie wtedy, gdy język angielski i podstawowe słownictwo podróżnicze nie jest Wam obce. Polecam!

To była ostatnia aplikacja, którą dla Was przygotowałem. Mam nadzieję, że przekonałem Was do ich instalacji. Na koniec pozostaje mi tylko życzyć Wam udanych wakacji i dobrego wypoczynku. Trzymajcie się i do zobaczenia już niedługo, pa!

Obowiązkowe aplikacje na wakacje z App Store!

Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.