0

NOWOŚCI MOSHI DLA NOWYCH MACBOOKÓW M1 ORAZ M2

NOWOŚCI MOSHI DLA NOWYCH MACBOOKÓW M1 ORAZ M2
0

Wraz z pojawieniem się na rynku nowych modeli MacBooków z procesorami M1 oraz M2, firma Moshi wprowadziła do swojej oferty dedykowane folie na ekran z serii iVisor oraz Umbra. Każda z nich ofertuje unikalne właściwości w zakresie ochrony wyświetlacza, jak i wyświetlanych na nim danych.

IVISOR AG ANTI-GLARE SCREEN PROTECTOR

Widoczny w nazwie skrót AG oznacza, że folia posiada matową powierzchnię o właściwościach anty-odblaskowych (Anti-glare). Pozwala to wyeliminować całkowicie tzw. efekt lustra i tym samym zapewnić czytelny obraz niezależnie od warunków oświetleniowych, w których używamy MacBooka.

Rozwiązanie to sprawdza się zarówno w pomieszczeniach zamkniętych, jak i wtedy, gdy pracujemy z komputerem na zewnątrz. Folia iVisor AG posiada ponadto zintegrowany filtr, który ogranicza zmęczenie oczu.

UMBRA PRIVACY SCREEN PROTECTOR

Propozycja skierowana do osób, które na co dzień pracują z wrażliwymi danymi (np. sektor finansowy lub medyczny) i zależy im na ich maksymalnej ochronie podczas spotkań lub podróży. Wysokiej jakości filtr zapewnia bardzo wąski kąt widzenia, który wynosi zaledwie 50⁰.

Moshi Umbra chroni w tej sposób Twoje dane przed osobami siedzącymi obok Ciebie w samolocie, czy np. hotelowym lobby.

IVISOR XT CRYSTAL CLEAR SCREEN PROTECTOR

Folia ochronna wielokrotnego użytku, która zabezpiecza cały wyświetlacz MacBooka bez pogorszania jakości wyświetlanego obrazu. Podobnie jak pozostałe folie Moshi iVisor AG oraz Umbra, folia iVisor XT oferuje opatentowany system montażu, który pozwala myć folię pod bieżącą wodą i instalować ją ponownie bez używania żadnych specjalnych preparatów.

5/5 - (5 votes)
tags:
Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *