Apple Fitness+ dodaje nowy odcinek Time to Walk z piosenkarką Chaką Khan
0

Apple Fitness+ dodaje nowy odcinek Time to Walk z piosenkarką Chaką Khan

0

Apple kontynuuje rozszerzanie swojej popularnej serii Time to Walk dla użytkowników Apple Fitness+. Tym razem firma dodała nowy trening, w którym występuje 10-krotna zdobywczyni nagrody Grammy, piosenkarką Chaka Khan.

„W 32-minutowym odcinku Khan opowiada o swoim wychowaniu w Chicago, o tym, jak odnalazła się w Europie, o biznesie muzycznym i znaczeniu przyjaźni podczas spaceru po swojej dzielnicy w Santa Monica w Kalifornii. Odcinek zawiera utwory, w tym „Woman Like Me” Khana, „California” Joni Mitchell i „Tomaas” Mile Davis.”

Funkcja Time to Walk w Apple Watch została zaprojektowana jako sposób na zachęcanie użytkowników do częstszego chodzenia i czerpania z tego korzyści. Każdy trening obejmuje interesujących ludzi, którzy dzielą się przemyślanymi, historiami, zdjęciami i muzyką. Po raz pierwszy zadebiutował w styczniu 2021 roku z szeregiem różnych opcji i od tego czasu się rozwinął.

Funkcje Time to Walk (i Time to Run) można znaleźć w aplikacji Fitness na telefonie iPhone lub zegarku Apple Watch. Istnieje ponad 70 różnych ćwiczeń do wyboru.

źródło: 9to5mac.com

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *