Home Newsy NOWOŚĆ: GŁOŚNIK BOSE SOUNDLINK BLUETOOTH III – najlepszy głośnik Bluetooth w historii firmy Bose
NOWOŚĆ:  GŁOŚNIK BOSE SOUNDLINK BLUETOOTH III – najlepszy głośnik Bluetooth w historii firmy Bose
0

NOWOŚĆ: GŁOŚNIK BOSE SOUNDLINK BLUETOOTH III – najlepszy głośnik Bluetooth w historii firmy Bose

0

We Are The Rhoads Client: BOSE

Warszawa, 6 lutego 2014 r. – Firma Bose zaprezentowała najnowszy produkt z uznanej serii SoundLink – głośnik SoundLink Bluetooth III. Głośnik SoundLink Bluetooth III jest najlepszym głośnikiem Bose pracującym w technologii Bluetooth, oferującym nową jakość dźwięku, całkiem nowe wzornictwo oraz dłuższy czas pracy akumulatora. Głośnik bezprzewodowo łączy się ze smartfonem, tabletem lub innym urządzeniem Bluetooth, pozwalając natychmiast cieszyć się głośno odtwarzaną muzyką, niezależnie od miejsca, w którym użytkownik się znajduje.

Głośnik SoundLink III został wyposażony w zastrzeżone technologie, zapewniające pełny, głęboki i klarowny dźwięk odtwarzanej muzyki. Zastosowanie czterech neodymowych przetworników i podwójnych przeciwstawnych radiatorów pasywnych – przy wykorzystaniu nowego algorytmu cyfrowego przetwarzania sygnału – sprawia, że głośnik gra głośniej, niż jego znamienity poprzednik, przy jednoczesnym zachowaniu naturalnego i zrównoważonego brzmienia, nawet na wyższych poziomach głośności.

003_SLbs_iii_rgb

Niezawodne połączenie i bezprzewodowe przesyłanie muzyki jest możliwe dzięki wbudowanej antenie i technologii Bluetooth A2DP. Obsługę ułatwiają także nowe diody LED, które sygnalizują pracę interfejsu Bluetooth oraz przyciski w górnej części głośnika. Ponowne nawiązanie połączenia jest jeszcze prostsze, gdyż głośnik zapamiętuje sześć najczęściej używanych ostatnio urządzeń Bluetooth, co eliminuje potrzebę powtórnego parowania. Oprócz tego urządzenie zostało wyposażone w akumulator litowo-jonowy, pozwalający na odtwarzanie do 14 godzin, dzięki czemu głośnik będzie działał przez cały dzień bez konieczności podłączania go do gniazdka.

015_SLbs_iii_RGB

Wszystkie te udogodnienia zamknięte zostały w niewielkim i lekkim urządzeniu. SoundLink III waży niewiele ponad 1 kilogram, a jego wielkość porównywalna jest do wymiarów przeciętnej książki. Model SoundLink III cechuje się eleganckim wyglądem, a przy tym jest trwały i poręczny. Inspiracją dla nowego wzornictwa był głośnik SoundLink Mini Bluetooth, z którego zaczerpnięto solidną, smukłą, konstrukcję o zaokrąglonych krawędziach, niewymagającą stosowania żadnej zintegrowanej osłony ani podstawki. Zadbano nie tylko o estetykę, ale również praktyczność. Silikonowy panel z przyciskami chroni urządzenie przed brudem i kurzem, a otaczająca głośnik metalowa osłona zapobiega pozostawianiu śladów palców. Dla tych, którzy chcieliby nadać swojemu głośnikowi bardziej indywidualny wygląd i zapewnić mu dodatkową ochronę, dostępne są również pokrowce w pięciu kolorach (szarym, niebieskim, zielonym, pomarańczowym lub różowym).

Bose_4

Seria Bose SoundLink

Głośniki Bose SoundLink zaprojektowano pod kątem współpracy z większością urządzeń obsługujących technologię Bluetooth, takich jak iPhone, iPad, telefony z systemem Android czy tablety. Rozwiązania z serii SoundLink zdobyły uznanie na całym świecie jako produkty, które wyznaczyły standard w swojej kategorii w dziedzinie jakości dźwięku, mobilności i trwałości. Wprowadzony na rynek w 2011 r. pierwszy mobilny głośnik SoundLink szybko na nowo zdefiniował kategorię głośników Bluetooth. Urządzenie zostało zmodernizowane w 2012 r., aby zapewnić jeszcze wyższą jakość dźwięku. W czerwcu 2013r. do serii dołączył głośnik SoundLink Mini Bluetooth, który natychmiast zdobył pozycję lidera rynku wśród super przenośnych urządzeń. Głośnik SoundLink III pokonuje kolejne granice – oferuje lepszą jakość dźwięku, dłuższą pracę i dużą trwałość, a także nowe wzornictwo oraz akcesoria pozwalające dodawać i zmieniać kolory.

Ceny i dostępność

Głośnik SoundLink Bluetooth III jest już dostępny w cenie 1299 PLN u autoryzowanych dealerów i w salonach sprzedaży detalicznej Bose oraz na stronie internetowej bose.pl. Futerały będą do nabycia osobno w cenie 149 PLN za sztukę.

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)