Home Newsy Głośnik AirZone Series 3 od Gear4 z technologią AirPlay
Głośnik AirZone Series 3 od Gear4 z technologią AirPlay
0

Głośnik AirZone Series 3 od Gear4 z technologią AirPlay

0

AirZone Series 3 Firma Gear4 wprowadza na rynek nowe akcesorium dedykowane produktom Apple. Tym razem jest to głośnik AirZone Series 3, który wspiera technologię AirPlay.

Głośnik, wyposażony w technologię AirPlay, umożliwia współpracę ze wszystkimi urządzeniami Apple: iPhone’ami, iPadami, iPodami touch oraz komputerami Mac.

By korzystać z głośnika, wystarczy sieć Wi-Fi. Dzięki niej oraz technologii AirPlay możliwe jest strumieniowe przesyłanie muzyki w obrębie całego domu ? również w sytuacji, w której znajduje się w nim kilka głośników AirZone. Wszystkie one mogą synchronicznie odtwarzać muzykę z jednego urządzenia Apple.

Na tylnym panelu głośnika, oprócz złącza Aux In, wejścia zasilania i przycisku uruchamiającego, umieszczono również wejście USB oraz przycisk parowania. By rozpocząć współpracę między urządzeniem Apple a AirZone Series 3, wystarczy jednorazowo podłączyć je do głośnika za pomocą kabla USB i skorzystać z przycisku parowania. Po rozłączeniu kabla, urządzenia są już zsynchronizowane, a AirZone gotowy jest do odtwarzania muzyki z wybranego nośnika.

Przestrzenne brzmienie AirZone Series 3 zyskuje dzięki dwóm wbudowanym przetwornikom, wzmacniaczowi akustycznemu klasy D i zasilaniu o mocy 16W.

Podłączony do zasilania głośnik podczas odtwarzania muzyki, może również ładować baterię w urządzeniach takich, jak iPhone?y czy iPady.

Cena głośnika AirZone Series 3 od Gear4 wynosi 699 PLN .

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *