0

Sklep internetowy AppleMobile.pl już otwarty! Najlepsze światowe marki akcesoriów do produktów Apple w jednym miejscu!

0

https://Sklep.AppleMobile.pl – już otwarty! Serdecznie zapraszamy wszystkich naszych Czytelników do zwiedzania wirtualnych sklepowych półek w naszym e-sklepie! Znajdziecie w nim akcesoria do swoich iPhone’ów, iPodów i iPadów najlepszych światowych marek! W każdym tygodniu przewidujemy kolejne promocje na produkty oferowane w sklepie. Z okazji otwarcia przygotowaliśmy dla Was sporo ciekawych gadżetów w specjalnych promocyjnych cenach! 

W naszym sklepie znajdziecie najlepsze słuchawki i stacje głośnikowe takich gigantów jak Denon, JBL, Harman/Kardon, Onkyo, Monster czy Klipsch. Nie zabrakło etui wykonanych ze szwajcarską precyzją marki QIOTTI i MELKCO, a także świetnie sprzedających się u nas produktów ZAGG i Evouni. Prócz tego dla największych fanboy’ów przygotowaliśmy dział iGadżety, w któ?ym to znajdziecie najlepsze zabawki dla swoich urządzeń Apple – roboty, zegarki, wagi, itp.

Za każdy produkt możecie zapłacić przelewem lub przy pomocy systemu transakcyjnego PayU, który zabezpiecza wszystkie Wasze płatności Programem Ochrony Kupujących, gwarantujący zwrot pieniędzy do kwoty 10 tysięcy złotych w przypadku problemów. Tych oczywiście nie przewidujemy 🙂

Przed zakupem prosimy zapoznać się z regulaminem sklepu! Każdego dnia na bieżąco nasza oferta będzie poszerzana o kolejne produkty, kolejnych producentów. Dlatego wato do nas zaglądać codziennie ze względu na nowości i promocje.

Do zobaczenia w sklepie!

Oceń post
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *