Home Newsy Nowe modele iPhone’a na kolejnym zdjęciu
Nowe modele iPhone’a na kolejnym zdjęciu
0

Nowe modele iPhone’a na kolejnym zdjęciu

0

To jak finalnie będzie wyglądał iPhone 8 przekonamy się już niebawem podczas oficjalnej prezentacji urządzenia na konferencji we wrześniu. Wiele jednak wskazuje na to, że design smartfona nie będzie zaskoczeniem, a potwierdzeniem licznych plotek i rzekomych przecieków jakie od miesięcy zasypują sieć.

Już za niespełna miesiąc będziemy świadkami narodzin trzech modeli iPhone’a, z których dwa będą kontynuacją obecnych wersji. Odsłona 7s oraz 7s Plus doczekają się lekkich zmian w obrębie konstrukcji. Ma nią być przede wszystkim szklana obudowa, która umożliwi ładowanie indukcyjne. Ogromną ciekawość budzi jednak model jubileuszowy, który charakteryzować się ma nowym wzornictwem i dość nowatorskimi funkcjami.

W sieci pojawiło się właśnie kolejne zdjęcie prezentujące wszystkie odsłony nadchodzących urządzeń. Na opublikowanej fotografii widać, że każdy z wariantów posiada szklaną obudowę, a więc można spodziewać się, że ładowanie indukcyjne będzie w tym roku standardem. Potwierdza się również treść licznych doniesień zgodnie z treścią których modele 7s oraz 7s Plus wizualnie nie będą odbiegać od obecnych odsłon jabłkowego smartfona. Design iPhone’a 8 także nie jest już chyba tajemnicą. Wiele wskazuje na to, że tak właśnie prezentować się będzie jubileuszowe urządzenie, a więc posiadać będzie ekran OLED zajmujący niemal cały przedni panel, brak tradycyjnego przycisku Home oraz kamerę iSight, której obiektywy rozmieszczone zostaną pionowo.

Szacuje się, że konferencja Apple odbędzie się już 6 września.

Źródło: Onetech

 

Nowe modele iPhone’a na kolejnym zdjęciu

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)