Home Newsy Kolejne grafiki demonstrujące wygląd aplikacji na ekranie iPhone’a 8
Kolejne grafiki demonstrujące wygląd aplikacji na ekranie iPhone’a 8
0

Kolejne grafiki demonstrujące wygląd aplikacji na ekranie iPhone’a 8

0

Jednym z rozwiązań jakim charakteryzować się ma nadchodzący iPhone 8 będzie ekran OLED zajmujący niemal cały przedni panel posiadający w górnej części wycięcie na kamerę, głośnik oraz czujniki. Takie rozwiązanie budzi ciekawość jak Apple poradzi sobie z czytelnym wyświetlaniem okien przeróżnych aplikacji.

Zainteresowanie wzbudza również funkcjonowanie wirtualnego przycisku Home, który zastąpi w nadchodzącym smartfonie wersję tradycyjną. Po raz kolejny w sieci znalazły się grafiki oraz krótki film prezentujący możliwe rozwiązanie. Autorem pracy jest Maksim Petriv, który na sporządzonych przez siebie grafikach zaprezentował wygląd między innymi takich aplikacji jak Netflix, Spotify, czy natywnych rozwiązań jak App Store. Twórca renderów bazował na informacjach, które zostały niedawno odnalezione w kodzie systemu dedykowanego głośnikowi HomePod.

Zgodnie z ich treścią iPhone 8 zostanie wyposażony w dolnej części przedniego panelu w obszar funkcyjny, który będzie wyświetlał wyłącznie przycisk Początek. Informacja ta przeczy wcześniejszym szacunkom jakoby w miejscu tym miałyby pojawiać się też inne elementy interfejsu takie jak przyciski nawigacji po programach, czy przyciski sterowania muzyką.

W sieci znalazł się również krótki film, na którym za pomocą specjalnej aplikacji uruchomionej na iPhone 7 Plus pokazano prawdopodobne działanie wirtualnego przycisku.

 

Źródło: 9To5Mac

 

Kolejne grafiki demonstrujące wygląd aplikacji na ekranie iPhone’a 8

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)