Home Newsy iPhone 8 na świetnych grafikach
iPhone 8 na świetnych grafikach
0

iPhone 8 na świetnych grafikach

0

Tematyka flagowego modelu iPhone’a tuż przed jego premierą rozgrzewa się do czerwoności. Nie ma dnia bez kolejnych doniesień związanych z urządzeniem, na które wszyscy czekają. Można napisać, iż wygląd iPhone’a 8, to już żadna tajemnica, której po raz kolejny nie udało się dochować Apple.

Przeciek goni przeciek i wszystko wskazuje na to, że iPhone 8 prezentować się będzie dokładnie tak jak od miesięcy opisują go liczne plotki. Na ich bazie powstało też w ostatnim czasie wiele konceptów i grafik wliczając w to pracę projektanta Quinton’a Theron’a. Stworzył on rendery urządzenia oparte na treści wielu nieoficjalnych doniesień czego efektem jest materiał, który firma Apple z powodzeniem mogłaby wykorzystać na swojej stronie internetowej w ramach promocji smartfona.

Grafiki projektanta bowiem do złudzenia imitują materiały promocyjne znane z witryny kalifornijskiego giganta. Widoczne na nich urządzenie eksponowane jest w charakterystyczny sposób, który przywodzi na myśl ekspozycję sprzed roku kiedy to debiutował na rynku iPhone 7 o 7 Plus. Do stworzenia wizualizacji iPhone’a 8 autor grafik posłużył się treścią ostatnich doniesień. Efektem tego jest bardzo realistyczny obraz urządzenia wyposażonego w zajmujący niemal cały przedni panel ekran typu OLED, a także kamerę główną iSight z obiektywami rozmieszczonymi wertykalnie. Cechami charakterystycznymi są także brak fizycznego przycisku Home, nieco większy przycisk usypiania oraz stalowa rama scalająca przednią i tylną, szklaną obudowę smartfona.

Urządzenie miałoby być dostępne w kilku wersjach kolorystycznych. Co ciekawe w zależności od koloru obudowy swoją barwę zmieniałaby także stalowa rama. Do stworzenia projektu wykorzystano również tapetę znaną z debiutu pierwszego modelu iPhone’a w 2007 roku.

Źródło: Behance

 

iPhone 8 na świetnych grafikach

 

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)