Home Recenzje Aplikacje / Gry / Oprogramowanie Nieruchomosci-online.pl. Oprogramowanie z ogłoszeniami i nie tylko
Nieruchomosci-online.pl. Oprogramowanie z ogłoszeniami i nie tylko

Nieruchomosci-online.pl. Oprogramowanie z ogłoszeniami i nie tylko

1

Nieruchomosci-online.plW AppStore można znaleźć przydatne oprogramowanie Nieruchomosci-online.pl, które może się przydać osobom poszukującym lub chcących sprzedać mieszkanie, dom, bądź inną nieruchomość. Aplikację wyróżnia funkcją jak Organizer porządkujący cały proces poszukiwania nieruchomości.

Aplikacja umożliwia mobilny dostęp do największej w Polsce bazy aktualnych ogłoszeń nieruchomości.

W trakcie przeglądania ogłoszeń można je oznaczać i opisywać, a następnie przechowywać w specjalnym Organizerze. Dzięki temu każda nieruchomość, która wydała się szukającemu interesująca, zostanie odpowiednio oznaczona (np.: ?Do obejrzenia?, ?Fajne, ale drogo?, ?Mój faworyt? ) i w każdej chwili oraz na każdym urządzeniu (dzięki pełnej synchronizacji danych) użytkownik będzie mógł do niej bez problemu powrócić. Oczywiście możliwe jest również wybranie opcji ?Powiadomienia?.

Wówczas aplikacja sama poinformuje użytkownika o dodaniu nowego ogłoszenia spełniającego określone wcześniej kryteria wyszukiwania (np. mieszkanie w dzielnicy Wilanów, metraż do 90 mkw, cena do 700 tys. zł). Aplikacja zapamiętuje również wpisywane podczas wyszukiwania preferencje, dzięki czemu nie jest konieczne podawanie ich przy każdorazowym użyciu.

Gdy już podejmiemy decyzję, której nieruchomości chcemy się przyjrzeć bliżej, możemy z poziomu aplikacji wysłać zapytanie mailem lub po prostu skontaktować się telefonicznie z ogłoszeniodawcą. Aplikacja zawiera również bazę agentów nieruchomości z całej Polski. Dzięki temu możliwy jest kontakt z agentem najlepiej odpowiadającym naszym potrzebom i znajdującym się w interesującej nas lokalizacji.

W App Store dostępna jest już bezpłatna wersja aplikacji do pobrania na iPhone’a i iPada, zaś użytkownicy Androida będą mogli korzystać z niej już wkrótce.

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.