Home Recenzje Aplikacje / Gry / Oprogramowanie Heal them All. Charytatywna gra dla iOS. Musicie w nią grać!
Heal them All. Charytatywna gra dla iOS. Musicie w nią grać!

Heal them All. Charytatywna gra dla iOS. Musicie w nią grać!

0

Heal Them AllHeal them All to pierwsza w Polsce gra charytatywna na urządzenia przenośne firmy Apple i niezwykła gratka dla koneserów wszelkich nowinek technicznych. Heal them All to aplikacja, która dostępna będzie na platformie IOS, a grając w nią pomagać można małym pacjentom kliniki onkologicznej. To pierwsze tego typu połączenie dobroczynności z multimediami.

Złośliwe zarazki atakują! Staw im czoła i odeprzyj inwazję w Heal Them All – wciągającej grze z gatunku Arcade Tower Defense od twórców ciepło przyjętego Sugar High.

Dowodzone przez porucznika Chorka i generała Zarazę armie mikrobów zagrażając zdrowiu dzieci przenikając do ich organizmów. Stań im naprzeciw i zetrzyj w proch przy użyciu medycznych wieżyczek obronnych! Miażdż kolejne fale bakterii, wykonuj zadania specjalne, niszcz dowódców zarazków oraz używaj potężnych ataków specjalnych by zbić rosnącą gorączkę. Pomóż dzieciom i ulecz je wszystkie!

Cechy gry:
? Trzy kampanie pełne zarazków i dynamicznej walki z użyciem wieżyczek obronnych
? Poziomy specjalne z medycznymi polami minowymi i emocjonujące starcia z bossami
? Medyczne ataki specjalne – od żelu spowalniającego do potężnego lasera chirurgicznego
? Piękna, ręcznie rysowana grafika i energetyczna muzyka inspirowana erą 8- i 16-bitów
? Dodatkowe kampanie i aktualizacje w przyszłości

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.