Przesył plików pomiędzy iOS?em i Androidem? Wszystko za sprawą RemotePlay!
0

Przesył plików pomiędzy iOS?em i Androidem? Wszystko za sprawą RemotePlay!

0

RemotePlayW sieci pojawiła się aplikacja o nazwie RemotePlay, dzięki której użytkownicy mogą dzielić się zdjęciami, muzyką, materiałami wideo oraz dokumentami  pomiędzy urządzeniami podłączonymi do tej samej sieci. Niezależnie, czy mówimy tutaj o tabletach i smartfonach z Androidem, czy też iOS?em, wymiana danych możliwa jest pomiędzy różnymi platformami!

Wersja na Androida wypuszczona została w zeszłym tygodniu, a edycja pod iOS?a powinna pojawić się w najbliższym czasie. Chociaż same funkcje podstawowe RemotePlaya nie różnią się niczym szczególnym od podobnych mu aplikacji, to po raz pierwszy otrzymujemy możliwość połączenia ze sobą systemu od Google oraz Apple.

Co więcej, developerzy zapowiedzieli również przygotowanie wersji na pozostałe platformy, co pozwoli na nieograniczony przesył między komputerami, telefonami i tabletami działającymi na niezależnych systemach operacyjnych. Co prawda konieczność kodowania plików pod wymogi danego OS-a może powodować delikatne lagi – twórcy uspokajają jednak, że nie są one bardzo uciążliwe.

Oceń post

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *