Nawigacja NaviExpert dla iPhone. 7 dni użytkowania na próbę
0

Nawigacja NaviExpert dla iPhone. 7 dni użytkowania na próbę

0

NaviExpert na iPhoneW sklepie AppStore pojawiła się nawigacja NaviExpert, którą można zainstalować na multimedialnym smartfonie iPhone. Przez 7 dni możemy korzystać z oprogramowania za darmo.

NaviExpert wprowadził właśnie aplikację do App Store. Nawigacja NaviExpert dzięki technologii Community Traffic wskazuje, gdzie są korki oraz utrudnienia na drogach i skutecznie je omija. Mapy nie są zapisywane w telefonie czy na tablecie, ale przechowywane na serwerze NaviExpert i pobierane dynamicznie podczas korzystania z aplikacji. Dzięki temu, użytkownicy nie muszą dokonywać aktualizacji samodzielnie. Korzystają z zawsze aktualnych map online, uwzględniających remonty i najnowsze inwestycje. To daje pewność, że trasy wyznaczane przez nawigację NaviExpert są optymalne ze względu na czas przejazdu oraz ekonomię podróży.

Społecznościowa funkcja ostrzeżeń CB przenosi funkcjonalność powszechnie używanego CB radia do aplikacji mobilnej, umożliwiając kierowcom zgłaszanie m.in. wypadków, fotoradarów i kontroli drogowych. Już w chwili zgłoszenia w aplikacji pojawia się ikona z ostrzeżeniem, a informacja w formie graficznej i głosowej jest wysyłana do wszystkich użytkowników NaviExpert znajdujących się w okolicy. Świadomość sytuacji drogowej czyni jazdę mniej nerwową, co bezpośrednio przekłada się na bezpieczeństwo i komfort jazdy.

infografika NaviExpert iOS

Aplikacja NaviExpert i oferowane w ramach niej usługi takie jak przeglądanie codziennie aktualizowanych map z wizualizacją danych o natężeniu ruchu drogowego, ostrzeżenia CB, porównywarka cen paliw, śledzenie pozycji na mapie oraz wyszukiwanie adresów i miejsc użytecznych tzw. POI są bezpłatne. Aby skorzystać z usługi nawigacji należy natomiast wykupić odpowiedni abonament. W App Store są dostępne dwa abonamenty umożliwiające nawigację po Polsce – miesięczny i roczny. Wcześniej można jednak testować jej działanie przez tydzień za darmo.

Na początku grudnia NaviExpert udostępnił na urządzenia z systemem iOS także bezpłatną aplikację korkosfera.pl mobile, dzięki której kierowcy zyskują dostęp do bieżących danych traffic, lokalizacji fotoradarów, kontroli drogowych i informacji o ograniczeniach prędkości.

Pobierz

Oceń post
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *