Home Newsy Aplikacja Zdrowie inspirowana wyglądam App Store
Aplikacja Zdrowie inspirowana wyglądam App Store

Aplikacja Zdrowie inspirowana wyglądam App Store

0

Ostatnie informacje dotyczące prawdopodobnego scenariusza jaki ziści się przy okazji debiutu kolejnych wersji jabłkowego oprogramowania zmotywowały grafików do tworzenia kolejnych wizji systemów z Cupertino odświeżonych wizualnie i funkcjonalnie.

Niemal pewne jest, iż w tym roku możemy co najwyżej liczyć na dość daleko idące usprawnienia związane ze stabilizacją działania oprogramowania oraz poprawkami błędów. Na zmianę wyglądu i wysyp nowych opcji zatem nie ma co liczyć. Można jednak przyglądać się ciekawym konceptom jakie obficie ostatnio pojawiają się w sieci.

Kolejnym z nich jest wizja aplikacji Zdrowie, której interfejs wzorowany jest na tym znanym ze sklepu App Store. Program gromadzący i analizujący dane zdrowotne użytkownika zyskał przez to na czytelności. Podobnie jak we wspomnianym już sklepie mamy do dyspozycji zakładkę Dzisiaj, gdzie prezentowane byłyby najistotniejsze informacje okraszone wykresami.

Aplikacja posiadałaby również opcje motywujące, czy rekomendujące, które namawiałby do na przykład spaceru wraz z proponowaną trasą oraz przybliżonym czasem jej ukończenia.

Źródło: 9To5Mac

 

Aplikacja Zdrowie inspirowana wyglądam App Store

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *