Home Newsy Ciekawa wizja aplikacji Muzyka dla systemu iOS
Ciekawa wizja aplikacji Muzyka dla systemu iOS

Ciekawa wizja aplikacji Muzyka dla systemu iOS

0

Ostatnio w sieci pojawia się coraz więcej interesujących konceptów prezentujących jak mógłby wyglądać nadchodzący wielkimi krokami system iOS w odsłonie 12. Wiadomo już jednak, że wielu z przedstawionych opcji prawdopodobnie nie zobaczymy w czerwcu podczas konferencji WWDC 2018.

Powodem mają być nieoficjalne informacje jakoby Apple w tym roku miało zająć się przede wszystkim ustabilizowaniem mobilnej platformy i licznymi poprawkami błędów. Plotki jednak nie stoją na przeszkodzie by snuć coraz to ciekawsze listy życzeń związanych z funkcjonalnością i wyglądem mobilnego systemu.

Najnowszy koncept autorstwa kobiety o pseudonimie Litaya skupia się jednak na aplikacji Muzyka wbudowanej w platformę iOS. Twórczyni konceptu zaproponowała nie tylko ciemny tryb interfejsu ale także takie ciekawe usprawnienia jak kolorowy interfejs użytkownika, funkcja 3D Touch pozwalająca regulować natężenie dźwięku, czy mniej lub bardziej polubić konkretny utwór.

Życzeniem autorki projektu jest również znany wszystkim użytkownikom iPoda widok Cover Flow prezentujący okładki albumów w trybie poziomym ekranu urządzenia.

Źródło: 9To5Mac

 

Ciekawa wizja aplikacji Muzyka dla systemu iOS

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *