Home Newsy Budżetowe wersje produktów Apple
Budżetowe wersje produktów Apple

Budżetowe wersje produktów Apple

0

Japoński serwis Macotakara w jednym ze swoich najnowszych raportów sugeruje, iż Apple obecnie pracuje nad tańszymi, budżetowymi wersjami swoich produktów. Już niedługo każdy z kluczowych wyrobów tej firmy, mowa głównie o sprzęcie, doczeka się atrakcyjnej cenowo odsłony, do stworzenia której posłużą materiały gorszej jakości, a znakiem rozpoznawczym będzie też słabsza specyfikacja techniczna.

Nie tak dawno, bo kilka dni temu do sieci przedostała się nieoficjalna informacja, iż już niedługo portfolio produktów Apple zasili odświeżona wersja komputera MacBook Air, a jej cena będzie niższa o 100 do 200 dolarów amerykańskich od ceny obecnego modelu w wersji standardowej.

Japończycy sugerują również, że jeszcze w tym roku pojawi się w ofercie tańsza, bo kosztująca 150-200 dolarów wersja głośnika HomePod. Urządzenie ma oferować dźwięk niższej jakości, konstrukcyjnie będzie także mniejszy i ma być to produkt bezpośrednio konkurujący z innym głośnikiem – Amazon Echo.

Listę produktów budżetowych uzupełni również iPhone z ekranem LCD i przekątnej 6,1 cala, który ma zostać zaprezentowany we wrześniu tego roku. Nieoficjalnie mówi się, że jego cena będzie oscylować w granicach 650-750 USD. Równolegle do oferty ma trafić iPad o przekątnej ekranu 9,7 cala, za który trzeba byłoby zapłacić 259 dolarów.

Źródło: AppleInsider

 

Budżetowe wersje produktów Apple

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *