Home Newsy Powstaje kolejny serial na zamówienie Apple
Powstaje kolejny serial na zamówienie Apple
0

Powstaje kolejny serial na zamówienie Apple

0

Ostatnie doniesienia sugerują, że Apple wystartuje z ofertą telewizyjną na wzór serwisu Netflix na początku przyszłego roku. Prawdopodobnie będzie ona częścią platformy Apple Music, a ta ostatnia przyjmie bardziej popkulturowy charakter oferując subskrybentom dostęp do muzyki filmów, programów i seriali.

Już od dłuższego czasu w sieci pojawiają się plotki o przygotowywaniu przez Apple oferty tego typu materiałów. Powstają kolejne seriale na zamówienie kalifornijskiej firmy. Wiadomo, że kręcony jest program telewizji śniadaniowej, a także równolegle powstaje kilka seriali z różnych gatunków między innymi SF, kryminał, czy seriale muzyczne.

Serwis Variety donosi o kolejnej takiej produkcji. Tym razem mamy mieć do czynienia również z gatunkiem SF, choć serial ma nawiązywać do korzeni. Podstawą do stworzenia tego materiału ma być powieść „Fundacja” Isaaca Asimova. Scenariusz serialu ma objąć jednak tylko trzy pierwsze tomy cyklu: „Fundacja”, „Fundacja i Imperium” oraz „Druga Fundacja”. Produkcją mają zająć się David Ellison, Dana Goldberg i Marcy Ross. Za scenariusz oraz reżyserię odpowiedzialni są David S. Goyer i Josh Friedman.

Źródło: Variety

 

Powstaje kolejny serial na zamówienie Apple

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *