Home Bez kategorii Nadchodzi kolejny serial telewizyjny od Apple
Nadchodzi kolejny serial telewizyjny od Apple

Nadchodzi kolejny serial telewizyjny od Apple

0

To już kolejna taka informacja na przełomie ostatnich miesięcy, która pobudza wyobraźnię użytkownika mocno zakorzenionego w ekosystemie od Apple. Biorąc pod uwagę ilość plotek dotyczących prac nad kolejnymi serialami sygnowanymi logo Apple budzi się niecierpliwość związana z debiutem jabłkowej usługi wideo z prawdziwego zdarzenia.

Już teraz w ramach Apple Music kalifornijska firma udostępnia materiały wideo, choć te póki co mocno powiązane są z tematyką muzyczną i można je zaszufladkować w gatunku dokument. Ciężko jak na razie mówić o ofercie zachęcającej do konsumpcji pomimo równoległej obecności dwóch programów rozrywkowych. Niedługo jednak, a wiele na to wskazuje oferta może się znacząco zmienić.

Właśnie pojawiły się kolejne plotki związane z Apple oraz rynkiem telewizyjnym. Firma ma bowiem pracować nad kolejnym już serialem, tym razem plasującym się w kategorii thriller kryminalny. Produkcja nazywać się ma „Arę you sleeping” i będzie oparta na amerykańskiej powieści o tym samym tytule.

Warto przypomnieć, że Apple równolegle pracuje nad innymi produkcjami tv. Jedną z nich jest kontynuacja popularnego w latach 80-tych serialu „Niesamowite historie”, a także serialem fantasy. Trwają równocześnie prace nad programem będącym czymś na wzór modnej w USA telewizji śniadaniowej.

Źródło: Hollywood Reporter

 

Nadchodzi kolejny serial telewizyjny od Apple

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.