Home Newsy Plotki o kolejnym serialu od Apple
Plotki o kolejnym serialu od Apple
0

Plotki o kolejnym serialu od Apple

0

Pomału tracę kontrolę nad tym ile obecnie seriali przygotowywanych jest na zlecenie Apple. Doniesienia związane z produkcjami telewizyjnymi sygnowanymi logo jabłkowego giganta pojawiają się od paru miesięcy dość regularnie. Wszystko wskazuje na to, że usługa z Cupertino już na starcie będzie bogata w ofertę wideo. Plotki głoszą, iż jeszcze w tym roku nowy produkt kalifornijskiej firmy wystartuje w ramach platformy Apple Music.

Mocno trzymam kciuki za powodzenie tego przedsięwzięcia, tym bardziej, iż na horyzoncie pojawiły się właśnie kolejne doniesienia. Jak bowiem donosi The New York Times przygotowywany jest na zlecenie kolejny serial, którego produkcją zajmie się studio MRC znane z takich tytułów jak choćby „House of cards”. Za scenariusz ma być tutaj odpowiedzialny Damien Chazelle, który zdobył Oscara za film „La La Land”.

Niestety na chwilę obecną nie są znane szczegóły dotyczące tej produkcji. Warto jednak przypomnieć, iż Apple równolegle pracuje nad kontynuacją serialu „Niesamowite historie” popularnego w latach 80-tych, dwiema produkcjami SF, kryminałem, czy telewizją śniadaniową, a to tylko część całego przedsięwzięcia.

Źródło: The New York Times

 

Plotki o kolejnym serialu od Apple

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *