Home Newsy Ładowarka AirPower i nowe etui do AirPods tuż za rogiem?
Ładowarka AirPower i nowe etui do AirPods tuż za rogiem?
0

Ładowarka AirPower i nowe etui do AirPods tuż za rogiem?

0

Jesienią zeszłego roku podczas konferencji poświęconej nowym modelom iPhone’a została także zaprezentowana dedykowana im ładowarka, a w zasadzie podkładka indukcyjna nazwana AirPower. Akcesorium jest o tyle ciekawe, iż pozwala na jednoczesne ładowanie zarówno jabłkowego smartfona (tylko modele z zeszłego roku), Apple Watch’a oraz słuchawek AirPods wyposażonych w odpowiednie, nowe etui.

Niewiadomo dlaczego także i tym dwóm wspomnianym akcesoriom towarzyszą opóźnienia w premierze rynkowej. Mamy już koniec stycznia, a gadżety te zgodnie z zapowiedzią z minionej konferencji miały pokazać się w grudniu zeszłego roku. Tak się jednak nie stało. Ostatnia beta systemu watchOS 4.3 może jednak wskazywać na rychły debiut tych dodatków w Apple Online Store oraz w sklepach stacjonarnych Apple.

Nowa, testowa odsłona platformy dedykowanej jabłkowemu zegarkowi wprowadza bowiem do użytku pionowy tryb nocny, co ma zapewne związek z podstawką AirPower, na której podczas ładowania Apple Watch’a ów tryb się uruchomi. Pionowa orientacja wyświetlacza pokazuje te same dane, co istniejąca już orientacja pozioma, czyli poziom naładowania baterii oraz godzinę i budzik.

Czy zatem prowadzenie tej funkcjonalności zwiastuje debiut AirPower? Jeśli tak, to z pewnością równocześnie dla sklepu zawita etui dla słuchawek AirPods wspierające ładowanie indukcyjne. To ostatnie zgodnie z nieoficjalnymi informacjami ma być wycenione na 69 dolarów, zaś za ładowarkę przyjdzie nam zapłacić słono. Plotki głoszą, iż akcesorium to może być w Polsce wycenione nawet na 1000 zł.

Źródło: Onetech

 

Ładowarka AirPower i nowe etui do AirPods tuż za rogiem?

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *