Home Newsy Kolejne informacje dotyczące seriali od Apple
Kolejne informacje dotyczące seriali od Apple
0

Kolejne informacje dotyczące seriali od Apple

0

Temat seriali i programów telewizyjnych produkowanych przez Apple i udostępnianych w modelu subskrypcyjnym przewija się przez sieć regularnie od dłuższego czasu. Gigant szykuje się na wprowadzenie lub bardziej uatrakcyjnienie usługi Apple Music o pozycje wideo. Już teraz w jej ramach obejrzeć można programy rozrywkowe „Carpool Karaoke”, „Planet of the apps” oraz liczne dokumenty o tematyce muzycznej.

Niebawem jednak lista pozycji może się diametralnie powiększyć, bowiem nieoficjalnie wiadomo, że Apple pracuje już nad kilkoma tytułami. Kilkanaście dni temu na łamach wielu portali publikowano informację, iż obecnie powstaje w kooperacji ze Stevenem Spilbergiem i wytwórnią NBC Universal nowa wersja serialu znanego z lat 80-tych pod tytułem „Niesamowite historie”.

Jak donosi The Hollywood Reporter kolejną propozycją ma być serial w którym główne role odegrają Jennifer Aniston i Reese Whiterspoon. Będzie on opowiadać o życiu prezenterów i prezenterek popularnych w USA porannych programów telewizyjnych. Apple o prawa do tej produkcji walczyło między innymi z serwisem Netflix oraz Showtime. Oficjalnie już wiadomo, że gigant z Cupertino ma zgodę na wyprodukowanie dwóch serii, z których każda składać się będzie z 10 odcinków.

Serial dla Apple wyprodukuje firma Media Res, a za scenariusz odpowiedzialny będzie Jay Carson znany z prac nad serialem „House of Cards”.

Źródło: The Hollywood Reporter

 

Kolejne informacje dotyczące seriali od Apple

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)