Home Newsy Apple walczy z HBO o prawa do produkcji serialu telewizyjnego
Apple walczy z HBO o prawa do produkcji serialu telewizyjnego
0

Apple walczy z HBO o prawa do produkcji serialu telewizyjnego

0

Ilość plotek dotyczących usługi telewizyjnej od Apple, a także częstotliwość ich publikowania w ostatnim czasie sprawia, iż można mieć niemal stuprocentową pewność, że jabłkowa platforma z treściami wideo pojawi się w niedalekiej przyszłości. Prawdopodobnie połączy się ona z serwisem Apple Music, co zapewne oznacza również wzrost ceny za subskrypcję tego ostatniego. W sieci pojawiły się właśnie następne doniesienia o planach Apple związanych z kolejnymi produkcjami serialowymi.

Jak bowiem donosi serwis Variety firma Apple obecnie walczy z HBO o prawa do produkcji serialu SF opartego o gotowy już scenariusz autorstwa J.J. Abrams’a. Ten ostatni ma też odpowiadać za jego produkcję. Serial ma być opowieścią o walce świata z bliżej nieokreślonymi, złymi siłami.

To nie pierwsze wzmianki o pracach Apple nad przygotowywaniem oferty serialowej. Firma bowiem równolegle ma pracować nad programem śniadaniowym, innym serialem SF, kryminałem, a także nad kontynuacją popularnego w latach 80-tych serialu „Niesamowite historie”. Śledząc te doniesienia można być pewnym, że usługa wideo wystartuje z urozmaiconą ofertą pozycji, a samo Apple Music przeistoczy się w twór już nie tylko ściśle związany z tematem muzycznym.

Źródło: Variety

 

Apple walczy z HBO o prawa do produkcji serialu telewizyjnego

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *