Home Recenzje Akcesoria Recenzja EVOUNI Crystal Case Ultrathin S25 – super cienka obudowa dla iPhone’a 5
Recenzja EVOUNI Crystal Case Ultrathin S25 – super cienka obudowa dla iPhone’a 5

Recenzja EVOUNI Crystal Case Ultrathin S25 – super cienka obudowa dla iPhone’a 5

0

Delikatna obudowa iPhone’a 5 bezwzględnie wymaga ochrony. Inaczej już po pierwszym miesiącu użytkowania, telefon będzie wyglądał mało estetycznie. Jako, że bardzo nie lubię na telefonie wszelkiej maści folii, obudów czy bumperów, po zakupie nowego iPhone’a poszukiwałem takiej obudowy, której nie czuć i nie widać. Do tej pory używałem Case’a od SGP, którego recenzję można było już przeczytać na AppleMobile.pl. Tym razem w moje ręce wpadł bardzo podobny produkt do SGP od marki EVOUNI.

Pierwsza myśl po założeniu? Zdecydowanie inna jakość! EVOUNI wymiata na tle SGP spasowaniem ramki do telefonu i twardością. Ramka jest tak dobrze dopasowana do telefonu, że nawet gdy bardzo chcemy ją zdjąć z telefonu, to jest to dosyć trudne. Niestety SGP bardzo często sam odpadał mi od telefonu podczas noszenia go w kieszeni. Na dodatek plastikowa ramka znajdująca się w okolicy obiektywu zaczęła się odklejać i przemieszczać po całej szerokości case’a.

Obudowa EVOUNI nie posiada żadnych dodatkowych doklejanych elementów. Jest krystalicznie przezroczysta, posiada bardzo mocne i trwałe uchwyty, a idealne spasowanie pozwoli na długo cieszyć się czystością pod casem oraz ochroną przed rysami delikatnej aluminiowej obudowy.

Dzięki temu, że jest to obudowy typu ultrathin, po założeniu jest w zasadzie nie odczuwalna. Nie powiększa ani optycznie ani w uścisku gabarytów telefonu. Jest miła w dotyku, posiada wszystkie wyjścia dla złącz i klawiszy.

Zdecydowanie lepiej prezentuje się na białym iPhonie niż na czarnym. Niestety błyszczący plastik na czarnej powierzchni telefonu zaczyna wyglądać tandetnie. Zdecydowanie Crystal Case S25 przeznaczony jest dla właścicieli białych piątek.

Jako, że EVOUNI to żaden chiński producent tandety, tylko szanowany producent wysokiej jakości akcesoriów, to ku uciesze oka na jednej z krawędzi ozdobiono produkt logo firmy w 3D. Ot, taki mały ciekawy dodatek.

Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *