Home Newsy Nieodłączny atrybut obywatela i patrioty, czyli rosyjski pomysł na iPhone’a
Nieodłączny atrybut obywatela i patrioty, czyli rosyjski pomysł na iPhone’a
0

Nieodłączny atrybut obywatela i patrioty, czyli rosyjski pomysł na iPhone’a

0

Jak każdy obywatel nawet Putin obchodzi co roku swoje urodziny. Nie jest kosmiczną materią i kiedyś się urodził, kiedyś także przyjdzie na niego czas, co oznacza, że spocznie na jednym z rosyjskich cmentarzy. Z okazji jednak dożycia kolejnego roku pewna firma rosyjsko – włoska Caviar oferuje specjalne modele iPhone’a, luksusowe jak przystało na tą okoliczność.

W 2018 roku pojawią się przerobione wersje 65 smartfonów z Cupertino, a na tej długiej liście znajdziemy też najnowsze odsłony jabłkowej słuchawki, czyli modele 8, 8 Plus oraz X. Każdy z nich w tylnej części obudowy posiadać będzie profil Władimira Putina wykonany ze złota oraz napis Putin 2018, który można dwuznacznie odebrać. Część osób bowiem twierdzi, iż oprócz nawiązania do wspomnianych urodzin Putina jest to także propaganda insynuująca zwycięzcę przyszłorocznych wyborów na prezydenta Rosji. Putin i kolejna kadencja. Wybory mają odbyć się w marcu 2018.

Jabłkowe smartfony będą oferowane w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i ciemnoczerwonej. Ta ostatnia co ciekawe wykonana jest z kompozytu marmuru, który ma nawiązywać do opraw jakimi cechują się rosyjskie akty prawne oraz paszporty FR.

Co ciekawe limitowana edycja iPhone’a oferowana w ilości 65 sztuk nawiązuje też do wieku przywódcy, który liczy sobie już 65 lat. Telefony z pewnością ciężko będzie nabyć, nieznana jest też ich cena, choć ta z pewnością niska nie będzie. Pierwszy egzemplarz smartfona z tej ograniczonej serii trafi do rąk samego prezydenta.

Źródło: RMF24

 

Nieodłączny atrybut obywatela i patrioty, czyli rosyjski pomysł na iPhone’a

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)