Home Newsy Jeszcze trochę i na rynek trafi składany iPhone
Jeszcze trochę i na rynek trafi składany iPhone
0

Jeszcze trochę i na rynek trafi składany iPhone

0

Zgodnie z najnowszymi informacjami rozpowszechnianymi przez serwis The Investor oraz kilka mniejszych portali Apple pracuje już w kooperacji z firmą LG Display nad kolejnym rewolucyjnym urządzeniem. Ma nim być zaawansowany technologicznie iPhone ze składanym ekranem. Nie pojawi się on jednak wcześniej na rynku jak w 2020 roku.

LG Display miałoby oczywiście zająć się produkcją odpowiednich ekranów OLED. Prace te nie zostały zlecone obecnemu dostawcy – firmie Samsung (ta produkuje obecnie ekrany dla iPhone’a X) ze względu na fakt, iż jest ona głównym rywalem Apple na rynku smartfonów. Gigant z Cupertino chce po prostu utrzymać w tajemnicy to nad czym obecnie pracuje.

W najbliższym czasie i przez kolejne kilkanaście jak nie więcej miesięcy prym na rynku smartfonów wieść  będą konstrukcje pozbawione ramek z ekranami typu OLED. Konkurenci Apple zaczną też masowo implementować rozwiązania na wzór Face ID, a być może uda się również zespolić czytnik linii papilarnych z ekranem. Kolejnym przełomem mogą być prawdopodobnie składane ekrany, które w trybie roboczym będą zbliżonej wielkości co obecnie, a po rozłożeniu dorównają choćby tabletom.

Źródło: The investor

 

Jeszcze trochę i na rynek trafi składany iPhone

tags:
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)