Home Newsy Apple uruchamia machinę marketingową przed premierą iPhone’a X
Apple uruchamia machinę marketingową przed premierą iPhone’a X
0

Apple uruchamia machinę marketingową przed premierą iPhone’a X

0

Osoby, które szykują się na zakup iPhone’a X muszą uzbroić się jeszcze w cierpliwość. Za dwa tygodnie rusza dopiero przedsprzedaż tego urządzenia, a tydzień później rozpoczną się pierwsze wysyłki. Apple jednak pragnie poszerzyć grono potencjalnych nabywców urządzenia i rozpoczęło właśnie akcję marketingową.

W dużych miastach na całym świecie pojawiają się bowiem sporych rozmiarów billboardy zawierające grafikę prezentującą iPhone’a X oraz datę jego rynkowej premiery. Plakaty te widoczne są już na ulicach Toronto, Londynu, czy Tokio. Nie wspominając oczywiście o Stanach Zjednoczonych, gdzie pojawiły się one jako pierwsze.

https://twitter.com/FarrugiaJose/status/916214065818677248

Warto jednak dodać, że nowe urządzenie z początku nie będzie łatwo dostępne. Szacuje się, że w pierwszych miesiącach sprzedaży Apple nie będzie w stanie zaspokoić popytu. Powodem ma być trudna produkcja tego urządzenia. Wielu analityków uważa, że taki stan rzeczy może potrwać nawet do pierwszej połowy 2018 roku. Wszystko to oznacza, że w praktyce po dokonaniu zakupu iPhone’a X przyjdzie nabywcy czekać na niego całymi tygodniami podobnie jak miało to miejsce w przypadku słuchawek AirPods.

Źródło: MacRumors

 

Apple uruchamia machinę marketingową przed premierą iPhone’a X

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)