BeatsX zadebiutują w sklepach już 10 lutego

BeatsX zadebiutują w sklepach już 10 lutego

0

W oficjalnym komunikacie Apple pojawiła się dzisiaj informacja, która powinna ucieszyć wszystkie te osoby, które chcą nabyć słuchawki bezprzewodowe wyposażone w chip W1 jednak nie są zainteresowane firmowym rozwiązaniem w postaci AirPods. 10 lutego w sprzedaży bowiem pojawią się grajki BeatsX, na które także trzeba było długo czekać.

Apple wyraźnie ma problem z produkcją akcesoriów wyposażonych w procesor W1 umożliwiający proste parowanie z urządzeniami i nadający gadżetom namiastkę sprzętu smart. Zarówno w przypadku AirPods jak i wspomnianych we wstępie BeatsX mieliśmy do czynienia z dużymi opóźnieniami premiery rynkowej. Jakby tego było mało te pierwsze także po debiucie w sprzedaży nie były w stanie zaspokoić popytu i na słuchawki po zakupie trzeba było czekać całymi tygodniami.

Dziś już wiadomo, że zapowiedziane podczas wrześniowej konferencji słuchawki BeatsX trafią do sprzedaży już w najbliższy piątek. Informacja jednak póki co dotyczy rynku amerykańskiego. Słuchawki oferowane będą w cenie 149,95 USD, zaś w Polsce wyceniono je na 679 złotych.

Warto przypomnieć, że słuchawki BeatsX posiadają baterię mającą zapewnić pracę do ośmiu godzin słuchania muzyki, a ładuję się ją poprzez port Lightning z funkcją Fast Fuel. Kolejną różnicą na tle AirPods jest przewód, który łączy jedną satelitę z drugą. Akcesorium dostępne będzie w kolorach: białym i czarnym.

Źródło: The Verge

 

BeatsX zadebiutują w sklepach już 10 lutego

Oceń post
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *