Wczorajsze wersje oprogramowania w publicznych testach

Wczorajsze wersje oprogramowania w publicznych testach

0

Jak można było się spodziewać dzień po debiucie testowych wersji oprogramowania macOS Sierra 10.12.4 oraz iOS 10.3 beta 2 oprogramowanie to trafiło również w ręce osób biorących udział w programie publicznych testów. Można je pobrać z serwerów Apple i zainstalować na kompatybilnych urządzeniach.

Najnowsze aktualizacje nie wnoszą jednak żadnych zmian funkcjonalnych. Skupiają się na poprawie błędów jakie wychwycono w poprzednich wersjach, a także ulepszają kwestie związane ze stabilnością działania.

Warto jednak przypomnieć, że pierwsze bety macOS Sierra 10.12.4 oraz iOS 10.3 jakie zostały oddane do próbnego użytku dwa tygodnie temu, to oprogramowanie zawierające na pokładzie nowe funkcje. W przypadku systemu stacjonarnego największą nowością jest implementacja trybu Night Shift znanego z platformy iOS, zaś w tym ostatnim przypadku widżet dla aplikacji Podcasty, dokładne informacje pogodowe w programie Mapy, a także funkcja Find My AirPods.

Warto również dodać, że w kodzie macOS Sierra 10.12.4 beta 2 odnaleziono ślady zdradzające pewną informację na temat nowych odsłon MacBooka Pro. Komputery, które zapewne zostaną odświeżone w tym roku posiadać mają na pokładzie procesor Intel z rodziny Kaby Lake.

Źródło: Apple

Oceń post
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *