Home Newsy Aktualizacja iOS do wersji 11.03
Aktualizacja iOS do wersji 11.03
0

Aktualizacja iOS do wersji 11.03

0

Użytkownicy systemu iOS, którzy nie uczestniczą w testach tego oprogramowania mogą dziś pobrać z serwerów Apple najnowszą wersję tego softu oznaczoną numerem 11.0.3. Aktualizacja przynosi sporo poprawek i kierowana jest do wszystkich właścicieli kompatybilnych urządzeń.

Apple w tej finalnej odsłonie systemu skupiło się na poprawie stabilności działania i kwestiach związanych z bezpieczeństwem. Usunięto także wiele błędów jakie doskwierały niektórym użytkownikom.

Przede wszystkim wyeliminowano problem z działaniem odpowiedzi dźwiękowych i haptycznych, które występowały w niektórych egzemplarzach iPhone’a 7 oraz 7 Plus. Naprawiono także błąd, który powodował brak reakcji na dotyk w niektórych egzemplarzach iPhone’a 6s, które naprawiane były w serwisach wykorzystujących nieoryginalne części.

Jednocześnie z wydaniem tej aktualizacji Apple poinformowało, że korzystanie z nieoryginalnych ekranów może powodować nieprawidłowe wyświetlanie obrazu, a także wadliwe funkcjonowanie tej części konstrukcji urządzenia.

Źródło: Apple

 

Aktualizacja iOS do wersji 11.03

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)