Home Newsy Ponad dwa lata, to czas w którym powstawał iPhone X
Ponad dwa lata, to czas w którym powstawał iPhone X
0

Ponad dwa lata, to czas w którym powstawał iPhone X

0

Podczas wywiadu jakiego udzielił Jonathan Ive dla Casa Brutus w Kalifornii padło wiele ciekawych zdań związanych z flagowym modelem iPhone’a z tego roku. Już 3 listopada do rąk pierwszych użytkowników trafi iPhone X, którego budowa jak zaznacza sam główny projektant zajęła Apple ponad dwa lata. Urządzenie to jak wspomina Ive to nowy rozdział w historii firmy.

Ponad dwa lata, tyle Apple potrzebowało aby ostatecznie dopracować iPhone’a, którego premiera rynkowa zbliża się wielkimi krokami. Co ciekawe tylko zbieg okoliczności spowodował, że smartfon został zaprezentowany w tym, a nie przyszłym, czy kolejnym roku.

Budowa iPhone’a X, to najtrudniejsze przedsięwzięcie z jakim miało do czynienia Apple na przełomie wielu ostatnich lat. Urządzenie co rusz nastręczało firmie coraz to nowych problemów, a efekt końcowy nada kierunek przyszłym urządzeniom giganta z Cupertino. Można zatem domyślać się, że podobną konstrukcję będą posiadały kolejne modele iPhone’a, a kto wie może podobny zabieg zastosowany będzie w przypadku jabłkowych tabletów. Jonathan Ive podkreśla jednocześnie, że nie tylko wizualna strona smartfona będzie wytyczać trend w projektowaniu ale również nieco inna niż dotychczas obsługa systemu iOS 11.

Źródło: AppleInsider

 

Ponad dwa lata, to czas w którym powstawał iPhone X

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)