Home Newsy Niektórzy iPhone’a X będą mogli kupić szybciej
Niektórzy iPhone’a X będą mogli kupić szybciej
0

Niektórzy iPhone’a X będą mogli kupić szybciej

0

Nie chodzi tu o wcześniejszy zakup dosłownie lecz o możliwość wyboru odpowiedniego wariantu iPhone’a przed czasem, a więc przygotowanie fundamentów pod jego fizyczny zakup w przedsprzedaży 27 października. Z przywileju tego skorzystają osoby należące do programu iPhone Upgrade o czym w stosownym komunikacie poinformowało samo Apple.

Kalifornijska firma drogą mailową rozesłała członkom programu iPhone Upgrade informację, iż będą oni mogli już 23 października wybrać w sklepie internetowym kolor i pojemność iPhone’a X, co w dniu przedsprzedaży 27 października pozwoli im od razu udać się do kasy, by dokonać zapłaty za urządzenie, co ostatecznie znacznie przyspieszy całą transakcję.

Prawdopodobnie osoby objęte programem, w Polsce on niestety nie obowiązuje, otrzymają swoje egzemplarze smartfona w pierwszej kolejności, a więc pozostała część nabywców będzie musiała uzbroić się w cierpliwość. Zgodnie z ostatnimi plotkami w pierwszej fazie sprzedaży iPhone’a X na rynku znajdzie się tylko 3 miliony egzemplarzy tego urządzenia. Będzie się to niestety wiązało z długim czasem oczekiwania na realizację zamówienia.

Źródło: MacRumors

 

Niektórzy iPhone’a X będą mogli kupić szybciej

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)