Home Newsy Kolejne modele iPhone’a takie jak iPhone X lecz tańsze
Kolejne modele iPhone’a takie jak iPhone X lecz tańsze
0

Kolejne modele iPhone’a takie jak iPhone X lecz tańsze

0

Pojawiają się kolejne informacje dotyczące przyszłorocznych modeli jabłkowej słuchawki. Już kilka tygodni temu wzmianki na temat tych urządzeń pojawiały się zdawkowo, tym razem jednak mamy do czynienia z czymś bardziej konkretnym, a wszystko za sprawą raportu chińskiego serwisu Economic Daily.

W jego treści można przeczytać, iż wszystkie przyszłoroczne modele iPhone’a posiadać będą te same funkcje, co mający pojawić się na rynku 3 listopada iPhone X. Prawdopodobnie konstrukcja tych urządzeń także pozostanie wierna flagowej odsłonie smartfona z tego roku. Kodowe nazwy nadchodzących urządzeń to rzekomo „Lizbona” i „Hangzhou”. Apple po raz pierwszy odnosi się w nich do miast. Wcześniej nazwy kodowe dotyczyły marki motoryzacyjnej Ferrari w przypadku iPhone’a 8, a jeszcze wcześniej operowano wyłącznie kodami składającymi się z liter oraz cyfr typu D10, czy D11.

Co ciekawe Apple ma obniżyć również ceny iPhone’a kolejnej generacji o blisko 90 dolarów, przynajmniej takiego zdania są redaktorzy wspomnianego serwisu.

Źródło: AppleInsider

 

Kolejne modele iPhone’a takie jak iPhone X lecz tańsze

tags:
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)