Home Newsy Kolejny film z iPhone’m X i nieprzystosowaną aplikacją
Kolejny film z iPhone’m X i nieprzystosowaną aplikacją
0

Kolejny film z iPhone’m X i nieprzystosowaną aplikacją

0

To już drugi w kolejności, krótki materiał wideo jaki znalazł się w zasobach serwisu Reddit prezentujący ułomność aplikacji nieprzystosowanych do nowego ekranu w iPhone X. Film trwający zaledwie 10 sekund w pewnym momencie skupia się na szpetnym interfejsie aplikacji Instagram uruchomionej na flagowym smartfonie od Apple.

Wcześniej w sieci znalazł się materiał dotyczący gry Pokemon Go!, której UI użytkownika pozostawiało czarne, mało estetyczne paski w górnej i dolnej części wyświetlacza. W przypadku aplikacji Instagram widać gołym okiem źle dopasowane logo serwisu, które szpetnie zachodzi na wycięcie w ekranie iPhone’a X. Błędów w interfejsie jednak jest znacznie więcej.

Powstaje zatem pytanie, czy deweloperzy do czasu premiery rynkowej iPhone’a X, która będzie mieć miejsce za niespełna dwa tygodnie uporają się z przystosowaniem swoich aplikacji pod wymogi jakie stawia nowy ekran flagowca. Jak sugerują programiści problem jest dość powszechny i dotyczy obecnie wielu programów. Prawdopodobnie dojdzie do sytuacji analogicznej do premiery iPhone’a 5, czy 6 Plus, gdzie przystosowanie aplikacji pod nowe rozwiązania trwało kilka miesięcy.

Źródło: Reddit

 

Kolejny film z iPhone’m X i nieprzystosowaną aplikacją

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)