Home Newsy Nadal słabo ze sprzedażą iPhone’a 8
Nadal słabo ze sprzedażą iPhone’a 8
0

Nadal słabo ze sprzedażą iPhone’a 8

0

Przeważająca część użytkowników z niecierpliwością wyczekuje premiery rynkowej iPhone’a X traktując znajdujące się już w sprzedaży modele 8 oraz 8 Plus jako mało interesujące pod kątem wizualnym i funkcjonalnym. Całkiem nowa konstrukcja flagowca z Cupertino i przesunięty w czasie debiut sprzedażowy tego urządzenia, to czynniki, które niekorzystnie wpływają na zbyt tańszych odsłon smartfona z tego roku.

Zarówno model 8 jak i jego większy odpowiednik nie sprzedają się zbyt dobrze, a przynajmniej nie tak jak wstępnie zakładano. Spora część użytkowników wstrzymuje się z zakupem czekając do premiery rynkowej flagowca i zapewne wówczas oceni, który wariant jabłkowej słuchawki ostatecznie wybrać. Powodem słabego zainteresowania odsłonami 8 oraz 8 Plus jest także obniżona cena modeli z zeszłego roku, która przyciągnęła wielu nabywców chcących przesiąść się ze starszego na nowszy model iPhone’a.

Co więcej iPhone 8 cieszy się obecnie mniejszym zainteresowaniem niż odsłona 8 Plus. W ostatnim czasie operator sieci komórkowej AT&T poinformował, że sprzedaż iPhone’a 8 jest aż o 900.000 sztuk niższa niż modelu 7 z zeszłego roku.

Źródło: 9To5Mac

 

Nadal słabo ze sprzedażą iPhone’a 8

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)