Matryca i kolejne schematy iPhone’a 8

Matryca i kolejne schematy iPhone’a 8

0

Do sieci po raz kolejny trafiły rzekomo autentyczne zdjęcia prezentujące schemat techniczny nadchodzącego modelu iPhone’a oraz forma odlewnicza obudowy tego urządzenia. Potwierdzają się i tym razem plotki o zastosowaniu podwójnej kamery iSight, której obiektywy będą rozmieszczone wertykalnie.

O fakcie tym donoszono już wielokrotnie. Takie rozwiązanie ma umożliwić zastosowanie technologii rozszerzonej rzeczywistości, a raczej jej namiastki w nadchodzącej wersji iPhone’a. Za publikacją zdjęć matryc jabłkowego smartfona i jego schematu stoi serwis Slashleaks.

Na fotografiach widać również nieco większy włącznik urządzenia lub kieszeń na kartę SIM, która w nowym modelu może przemieścić się wyżej aniżeli ma to miejsce obecnie. Ciężko określić, który z wymienionych elementów konstrukcji został naniesiony na schemat techniczny. Ten ostatni wskazuje również, że czytnik linii papilarnych finalnie nie zostanie ulokowany w tylnej części obudowy.

Wiele dotąd opublikowanych plotek sugerowało takie właśnie rozwiązanie. Touch ID miał znaleźć się tuż pod logo Apple. Prawdopodobnie jednak element ten zostanie zintegrowany z wyświetlaczem urządzenia, co ucieszy zapewne wielu użytkowników.

Ostatnie doniesienia sugerują, że nowy, flagowy model iPhone’a zostanie zaprezentowany jesienią lecz na półkach sklepowych pojawi się dopiero pod koniec roku w mocno ograniczonej ilości. Sytuacja ma ustabilizować się dopiero w 2018 roku.

Źródło: Slashleacks

 

Matryca i kolejne schematy iPhone’a 8

Oceń post
tags:
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *